Alli – nuomonė apie prieštaringą lieknėjimo papildą

[Total: 0    Average: 0/5]

Alli – nuomonė apie prieštaringą lieknėjimo papildą

Kas yra Alli?

Alli yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos Orlinesat. Produktas parduodamas turkio kapsulėmis (60 mg) ir baltais siurbimo tabletėmis (27 mg).

Koks yra “alla” preparato tikslas?

“Alli” yra produktas, kuris palaiko “Weight Loss”. Preparatas yra vartojamas kartu su mažai kalorijų dieta, kurioje sumažėja riebalų kiekis. Jis vartojamas antsvorio turinčių suaugusiųjų, kurių KMI yra 28 ar didesnis.

Alli galima įsigyti be recepto.

Kaip naudoti “alla”?

Alla kapsulė arba čiulpianti tabletė yra vartojama prieš valgį, jos metu arba per vieną valandą po valgio. Šis vaistas yra vartojamas tris kartus per dieną. Alą vartoti kartu su riebalų neturinčiu maistu. Taip pat nepriimtina, kai mes atsisakome valgio. Tie, kurie naudoja preparatą, taip pat turėtų įvesti dietą, kurioje 30% kasdienės kalorijų paklausos būtų gaunamos iš riebalų. Reikėtų valgyti tik tris pagrindinius valgius per dieną.

Jau prieš pradedant gydymą Alla, pacientai turėtų pradėti vartoti dietą ir mankštintis. Jei per pirmąsias 12 gydymo savaičių neatliekite svorio, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Tikriausiai turėsite atsisakyti tokio gydymo.

Kaip veikia Alla?

Alli sudėtyje yra veikliosios medžiagos Orlistatas. Tai vaistas, kuris neturi įtakos jūsų apetitui. Orlistatas blokuoja virškinamojo trakto lipazes, taip blokuodamas organizmo gebėjimą virškinti trakte esančius riebalus. Tai reiškia, kad ketvirtadalis suvartotų riebalų praeina per nesuvarytą kūną ir galiausiai išsiskiria. Tokiu būdu kūnas nenaudoja šios riebalų energijai, taip pat neatlieka jo kaip riebalinio audinio, todėl lengviau sumažinti kūno svorį.

Kaip buvo išbandytas?

Kadangi Alli yra pagrįstas kitu vaistu, kurio sudėtyje yra ta pati veiklioji medžiaga ir jau yra autorizuota (Xenical 120 mg), pacientai, kurie taip pat vartojo Xenical, buvo įtraukti į Alli tyrimą.

Alla veiksmingumas buvo įvertintas remiantis trimis pagrindiniais tyrimais. Tyrime, kuris truko nuo vienerių iki dvejų metų, tyrime dalyvavo 1353 pacientai, kurių KMI didesnis arba lygus 28. Šiame tyrime skirtingų Alla dozių poveikis buvo lyginamas su placebu. Tuo pačiu metu pacientai tinkamai maitino. Prieš tyrimą nė vienas gydytojas ar pacientas nežinojo, kas vartojo ką nors ir kas vartojo placebą. Trečiasis tyrimas buvo pagrįstas placebo ir Alli dozių deriniu 391 pacientų grupėje, kurių KMI nuo 25 iki 28 metų. Trečioji tyrimo trukmė buvo 4 mėnesiai. Visi tyrimai parodė, kad sumažėjo kūno svoris. Pagrindinis tyrimo tikslas taip pat buvo įrodyti, kad Alli 27 mg siurbiamosios tabletės turi tokį patį poveikį kaip ir Alli 60 mg kapsulės.

Kokie yra Alla vartojimo tyrime nauda?

Naudojant Alli buvo gauti geresni rezultatai nei placebo. Dviejuose tyrimuose, kuriuose dalyvavo KMI pacientai, kurių KMI buvo 28 ar daugiau, pacientai, vartoję 60 mg Alli Capsule, sumažino jų svorį vidutiniškai 4,8 kg. Placebo grupėje šis svorio sumažėjimas buvo 2,3 kg.

Tyrime grupės žmonių, kurių KMI nuo 25 iki 28, nebuvo pastebimų Weight Loss.

Tyrimai apie skirtumus tarp siurbimo tablečių ir kapsulių neparodė tokių skirtumų. Abiejų grupių pacientai išsiskyrė iš žarnyno tos pačios riebalų kiekio.

Kokia rizika yra susijusi su Alla vartojimu?

Daugeliu atvejų Alla vartojimas gali sukelti šalutinį poveikį virškinimo trakte. Mažai riebalų turinti dieta sumažina riebalų nuostolių riziką. Paprastai šalutinis poveikis atsiranda pradiniame gydymo etape ir savaime išsiskiria. Dažniausiai pasitaikantys šalutiniai reiškiniai yra riebalai, suslėgtos dujos, išmatų slėgis, riebalų ir riebalų išmatos, pilvo pūtimas su dujų išleidimu, minkšta išmatose. Išsamų nepageidaujamų šalutinių poveikių sąrašą galite rasti informaciniame lapelyje.

Alli nėra skirtas žmonėms, kurie yra alergiški arba jautrūs veikliajai vaisto medžiagai ar bet kuriai iš papildomų jo sudedamųjų dalių. Negalima vartoti žmonėms, kurie vartoja ciklosporiną ar antikoaguliantus. Tai nerekomenduojama žmonėms, turintiems ilgalaikį malabsorbcijos sindromą ar cholestazę. Netinka nėščioms ar žindančioms moterims.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*