Antrinė hiperaktyvumas Sulphites

[Total: 0    Average: 0/5]

Atsižvelgiant į esamą pagrindinę ligą (dažniausiai inkstų nepakankamumą), jo trukmę ir gydymą, antrinis hiperparatiroidizmas gali turėti skirtingą klinikinį kursą. Būdingas kaulų skausmas ir proksimalinių raumens dalių silpnėjimas. Galima keisti koją.

Be to, gali pasireikšti ekstraoralinis kalcifikacijos, jei serumo fosfatas / kalcio produktas yra didelis. Klinikinį vaizdą taip pat apibūdina įvairūs sutrikimai, atsirandantys dėl lėtinio inkstų nepakankamumo. Jei yra antrinio hiperparatiroidizmo priežastis, yra pagrindinės ligos simptomų, dėl kurių atsiranda anomalija.

Laboratorinių tyrimų metu paprastai būna hipokalcemija (sumažėjęs kalcio kiekis serume), hiperfosfatemija (padidėjęs fosforo kiekis) ir padidėjęs parathormono kiekis. Be to, vaizdavimas gali rodyti hiperparatiroidizmą.

Antrinio hiperparatiroidizmo diagnozė

Antrinis hiperparatiroidizmas diagnozuojamas dėl sumažėjusio kalcio lygio ir padidėjusio parathormono kiekio serume. Inkstų funkcijos nepakankamumas taip pat yra susijęs su padidėjusiu kreatinino ir karbamido kiekiu, inkstų anemija, dideliu fosfatų koncentracija serume ir padidėjusi šarminės fosfatazės fermento aktyvumas.

Be to, inkstų nepakankamumo vaizdavimas rodo, kad delnų ir stuburo nuotraukose nėra radiologinių savybių. Kai kuriais atvejais hip-šukos biopsija yra naudinga.

Dėl antrinio hiperparatiroidizmo diferencijavimo reikia apsvarstyti mielių priklausomą osteopatiją, kuri vartojama pacientams, kuriems yra inkstų nepakankamumas, siekiant sumažinti fosfatų absorbciją iš virškinimo trakto. Be to, nuo dializės priklausomos amiloidozės gali pasireikšti panašus klinikinis procesas.

Dėl kitų antrinio hiperparatiroidizmo priežasčių reikėtų atsižvelgti į įvairias metabolines ir ne-metaboliacines kaulų ligas, turinčias įtakos panašiai ligos eigai. Pacientams, turintiems įtarimą dėl daugiau kalcio praradimo su šlapimu, šlapimą reikia vertinti inkstų ritės funkcijos rodikliuose (pvz., Pirmą kartą pirmą kartą arba antrą kartą pirmą kartą arba antrą kartą , pirmą kartą). vandenilio jonų, gliukozės, fosfatų ar aminorūgščių koncentracijos nustatymas šlapime).

Antrinio hiperparatiroidizmo gydymas

Pagrindinės ligos, kuri sukelia antrinį hiperparatiroidizmą (dažniausiai inkstų nepakankamumą), gydymas yra labai svarbus. Jei toks gydymas nėra įmanomas, jis yra tik simptominis.

Šiuo tikslu naudojamas kalcio karbonatas ir aktyvūs vitamino D arba jo analogų metabolitai, kalcio junginiai, neleidžiantys absorbuoti fosfatų virškinimo trakte ir kalcimetrijoje. Be to, svarbu riboti su fosfatais turtingų produktų (sūrio, kepenų ir kt.) Suvartojimą.

Šios procedūros tikslas yra normalizuoti kalcio ir fosfatų koncentraciją kraujo serume, taigi normalizuoti paratheidozės funkciją.

Inkstų pažeidimų atveju aktyvių vitamino D metabolitų galima naudoti tik tuomet, kai serumo fosfatų koncentracija yra normali (pasiekiama skiriant vaistus, kad slopintų absorbciją iš virškinimo trakto), kitaip gali pasireikšti papildomas osifikavimas (kalcio fosfatų nusėdimas audiniuose).

Antrinio hiperparatiroidizmo gydymo priežiūra daugiausia yra dažnas kalcio ir fosfato koncentracijos serume nustatymas.

Antrinio hiperparatiroidizmo prognozė

Antrinio hiperparatiroidizmo prognozę daugiausia lemia pirminės ligos sambūvis. Kaulų arba inkstų pažeidimų sunkumas priklauso nuo parathormono sekrecijos hipertrofinių hipertrofijų ir nuo to, kaip atsakas yra gydomas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*