Antrinis submikroskopinis glomerulonefritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Antrinis submikroskopinis glomerulonefritas yra reta liga, kuri priklauso glomerulų uždegiminei būsenai ir atsiranda nefrozinio sindromo atveju.

Inkstų biopsijos metu surinkto audinio histologinis tyrimas atskleidžia tipinius pokyčius, kurie taip pat pastebimi pirminėse submikroskopinėse glomerulonefrito formose.

Antrinio submikroskopinio glomerulonefrito priežastys

Antrinis submikroskopinis glomerulonefritas atsiranda limfinio išsiplėtimo sindromų eigoje, pvz. limfinės sistemos. piktybiniuose grūduose, ne Hodžkino limfomos ar leukemija. Kartais vartojant nesteroidinius vaistus nuo uždegimo ar ličio gali pasikeisti.

Pažeidimų atsiradimo mechanizmas nebuvo visiškai išaiškintas. Manoma, kad T limfocitai gali atlikti svarbų vaidmenį ligos patogenezėje. Visais submikroskopinių pažeidimų atvejais neurotozinio sindromo atsiradimas yra visų podocitų pėdos ląstelių taukų ištirpimo procesas.

Antrinio submikroskopinio glomerulonefrito simptomai

Antrinis submikroskopinis glomerulonefritas pasireiškia baltymu šlapime, kurio praradimas sukelia patinimą. Be to, vyrauja susirgimai, susiję su pagrindine liga.

Jei antrinis submikroskopinis glomerulonefritas sukelia narkotinių medžiagų vartojimą iš nesteroidinių priešuždegiminių vaistų, tai yra susiję su ūminio intersticinio inksto uždegimo simptomais.

Antrinio submikroskopinio glomerulonefrito gydymas

Antrinio submikroskopinio glomerulonefrito pavidalu, kuris yra atsakingas už farmakologinių preparatų vartojimą, būtina nutraukti jų vartojimą (nutraukus ličio vartojimą, po kelių savaičių išnyksta pokyčiai ir nedideli nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai) ilgesnis laikotarpis).

Limfos augimo ligose gydymas yra būtinas; po remisijos sumažėja proteinurija.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*