Ar kas nors bandys man tai paaiškinti?

[Total: 0    Average: 0/5]

Nodular oil (Nodosus Stream) yra skydliaukės hipertrofija, sutrikdydama iš pradžių vienodą skydliaukės struktūrą skilčių ir intersticinio audinio srityje. Tai veda prie vieno ar kelių mazgelių formavimo skydliaukės liaukoje. Kai kurie endokrininiai aktyvūs mazgai yra apsupti jungiamojo audinio maišelio ir formos adenomos.

Modulio tipai

Dėl scintigrafijos, pagrįstos mazgelių jodo įsisavinimo įvertinimu, išskiriami tokie mazgelių tipai:
Šilti mazgeliai absorbuoja jodą taip pat, kaip gretimą skydliaukės minkštimą,
Šalti mazgeliai - silpnesni arba neužimdami jodo (pvz .: "šaltojo mazgelių", "šaltų mazgų", "šaltų mazgų", "šaltų mazgelių") skydliaukės vėžiu).
Karštieji mazgeliai - dideli jodo kiekiai, kurie yra labai aktyvūs hormonai, nekontroliuoja TSH. Karštasis mygtukas slopina likusio liauko veiklą. Karštieji mazgeliai labai dažnai sukelia širdies ritmo sutrikimus, nervingumą, nualinimą. Jie yra aktyviai gydomi.

Injekcinės valios priežastys

Skydliaukės hipertrofija atsiranda dėl pernelyg didelės TSH (skydliaukės hormono) susidarymo iš hipofizio dėl mažo jodo trūkumo plazmoje esančių skydliaukės hormonų.

"Actional" mezginis vaizdas bus vaizdas

Nodulinis aliejus gali išskirti tinkamą skydliaukės hormonų kiekį; Tai yra neutralus mazginis šerdis, palaikantis sistemą eutroidizmo būklėje. Pernelyg didelė skydliaukės hormono sekrecija atsiranda, kai yra toksinio (hiperaktyvaus) normatyvo.

Tarpulinės valios diagnozė

Inkliuzinio mazgo diagnostika apima hormonų koncentracijos nustatymą, palpacijos tyrimą ir skydliaukės ultragarsą, nustatant mazgelių buvimą liaukoje. Skydliaukės srities mazgelių nustatymas reikalauja papildomų diferencialinių testų plonosios adatos biopsija. Galutinė diagnozė nustatoma histopatologiniu tyrimu.

Metodo gydymas bus

Dėl heterogeninės parenchimo struktūros, mazgelių gydymas turėtų būti veiksmingas, ypač karštų mazgų atveju ir hiperaktyvus mazgelius. Jei jodo trūkumas sukelia hipertrofiją, rekomenduojama vartoti jodą.

Farmakologinis gydymas, pvz., Tiradiinas gamina labai skirtingus rezultatus, dažnai sunku nuspėti.
Zhaneta Malec

- Vidaus ligos ", Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
- "Interna Harrisona", Fauci, Braunwald, Isselbacher, Wilson, Martin, Kasper, Hauser, Longo, Ed Czelej, Liublinas.
- Vidaus ligos ", Francisekas Kokotas, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

Komentarai Nodular oils

Krystyna | 2009-05-19 13:15

Sveiki, aš grįžau iš JAV. ir šokis parašykite testo apibūdinimą: dešiniojo skydliaukės skydelių dydžiai 50x18x20mm kairėje 46x15x17.
Minkštimo tekstūra yra nevienalytė ir audringa. PP [dešiniojo skydelio] nelyginis naviko skersmuo 15 mm, panašus pokytis prie sąsiaurio sienos ir PP skersmuo 8 mm. EN [kairiajame skydelyje] yra nehomogeninės kietos dalelės, kurių skersmuo yra 6 mm ir 5 mm. Mazuliai yra hipoekogeniniai areolai. Trachėjos nėra presuotos, o ne perkeltos. Wn Srautinio šnervių.

Aš prašau jus patarti, jei rasiu puikų darbą, galėčiau šiek tiek palaukti gydymo, nesijaučiu ligos simptomų.

Christine T | 2009-10-22 13:59

Jau keletą metų aš turėjau hypoechogenic mazgelių abiejų skydliaukės liaukų, TSH - rodo hiperaktyvumą, T3, T4 - normalus, ir aš turiu tipiškų hipotirozės simptomų?

Basia Z | 2010-09-02 15:29

Ji padarė skydliaukės operaciją ir gavau rezultatą: kairėje esančioje juostos pusėje nevienalytė echostruktūra kieta židinio nuotolio pokyčio, gerai atskirto nuo aplinkos, 9x7 mm, dešinėje pusėje židinio nuotolio pokytis 13x8x14 mm, kairėje - 9x6x10, židinio nuotolio pokyčiai kraujagysliniai periferijoje. Mane siaubo šis rezultatas, nemanau jokių negalavimų. Aš ieškau gero endicrinologo iš Gdansko.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 227 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*