Atkinso dieta

[Total: 0    Average: 0/5]

Atkinso dieta

dieta atkinsa Atkinso dieta

Atkinso dieta yra bloga angliavandenių dieta. Jis grindžiamas įsitikinimu, kad antsvoris yra per didelis angliavandenių suvartojimo rezultatas, todėl rekomenduojama juos sumažinti kasdienėje dietoje. Numatoma, kad jų sumažinimas pagerins medžiagų apykaitą ir leis organizmui naudoti riebalus kaip pagrindinį energijos šaltinį.

Sumažintą angliavandenių kiekį kompensuoja riebalų kiekio padidėjimas. Tai veda prie ketonų atsiradimo organizme, kurie sumažina apetitą.

Dieta reguliuoja angliavandenių apykaitą, normalizuojant gliukozės kiekį ir taip sumažinant insulino išsiskyrimą.

Atkinso dieta suskirstyta į keturias fazes:

 1. Pirmasis etapasIndukcinis etapas: turėtų trukti mažiausiai 2 savaites, ir jis turėtų pradėti Weight Loss. Šis etapas turėtų būti išplėstas, jei norite prarasti daugiau svarų. Kad pradėtumėte numesti svorį, rekomenduojama vartoti ne daugiau kaip 20 g vienetų angliavandenių per dieną. Tai apie 2 stiklinės virtų daržovių. Šio etapo metu valgoma nuo 3 iki 5 valgių per dieną, daugiausiai 6 valandas tarp valgio. Kiekviename valgyje turi būti gyvūninių baltymų, tačiau nereikia pašalinti matomų riebalų ir odos iš mėsos. Leidžiama naudoti sviestą ir visų rūšių augalinius aliejus. Nėra jokių kontraindikacijų dėl saldiklių naudojimo. Kiekvieną dieną gerkite mineralinį vandenį ir Herbal Tea. Arbata ir kofeinas arba kofeininė kava taip pat leidžiami vidutiniškai.
 2. 2 etapasMes prarasime svorį, bet lėčiau nei anksčiau. Angliavandenių kiekis svyruoja nuo 25 iki 60 g. Paprastai jis prasideda grynu 25 g kiekiu, palaipsniui didėja 5 g per savaitę. Teisinga Weight Loss norma yra apie 1 kg per savaitę. Šiame etape galite valgyti visus I fazėje leidžiamus produktus, taip pat riešutus, grūdus ir pasirinktus vaisius, tokius kaip uogos, braškės, avietės ir melionai.
 3. Trečia pakopasvorio kritimas, bet daug lėčiau. Angliavandenių suvartojimas koreguojamas atskirai. Bulvių, morkų ir impulsų galima pridėti prie dietos. Šiuo etapu leidžiami vaisiai: bananai, obuoliai, kiviai, slyvos, persikai, mangai ir vyšnios. Jūsų dienos maistui gali būti dedama apie 1/2 stiklinės avižinių dribsnių arba rudųjų ryžių.
 4. Ketvirtasis etapasTai panaši į 3 fazę, tačiau rekomenduojama pradėti 5-6 kartų per savaitę fizinį aktyvumą, geriausia 30 minučių vidutinio sunkumo fizinio aktyvumo.
READ  Erogan - nuomonė apie preparato veiksmingumą

Reikėtų pabrėžti, kad kasmetiniai angliavandenių dietos poveikio mažai riebalams tyrimai rodo, kad po 3 ir 6 mėnesių vartojant angliavandenių blogą mitybą kūno svoris yra didesnis. Tačiau po šių metų šie skirtumai nebėra laikomi.

Dietos privalumai

 • Patenkinamai Weight Loss
 • Knygų virimas, kad būtų lengviau ruošti valgį, kruopščiai suplanuota maisto programa, net internetinė parduotuvė su specialiais maisto produktais, pasirašyta su vardu “Atkins”
 • Lengva naudoti dėl sumažėjusio apetito
 • Tai leidžia valgyti tokius produktus, apie kuriuos dietinis asmuo paprastai svajoja: bekoną, kiaušinius su majonezu ir tt

Minios dietos

 • Pirmosiomis dienomis Weight Loss daugiausia susijęs su vandens praradimu.
 • Kūno perėjimas į ketozę, kuris be apetito slopinimo taip pat gali sukelti galvos skausmą, silpnumą, nemalonų burnos kvėpavimą ir vidurių užkietėjimą.
 • Manoma, kad tinkamam mūsų organizmo veikimui reikalingas apie 150 g angliavandenių per dieną, o tai yra daug daugiau nei dietos.
 • Per didelis riebalų kiekis dietoje gali padidinti bendrą cholesterolio ir MTL frakciją, taigi ir aterosklerozės
 • Per didelis baltymas dietoje gali sukelti kaulų kalcio praradimą.
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*