Atvirkštinio išstūmimo sėkla

[Total: 0    Average: 0/5]

Spermos atgalinės ejakuliacijos problema susideda iš spermos judėjimo per orgazmą ne iš išorės, bet į šlapimo pūslės šviesą, kurią sukelia vidinio sfinkterio susitraukimo trūkumas ir išorinio šlaplės sfinkterio uždarymas.

Retrogradeinės spermos ejakuliacijos priežastys

Dažniausios spermos atgalinės ejakuliacijos priežastys yra komplikacijos, atsiradusios dėl chirurginių procedūrų, atliktų prostatos liaukoje, ypač lengvo augimo atvejais.

Grįžtamąją ejakuliaciją taip pat gali sukelti kai kurie farmakologiniai preparatai, dažniausiai kraujospūdį mažinantys vaistai, alfa-1-adrenerginiai receptorių blokatoriai, antipsichoziniai vaistai ir antidepresantai, naudojami psichiatriniam gydymui.

Funkcinė atvirkštinė ejakuliacija

Funkcinė retrogradeinė ejakuliacija gali būti sukelta nervų sistemos pokyčių, pavyzdžiui, netinkamai gydomo diabeto, išsėtinės sklerozės, nervų sistemos sužalojimų ar chirurginio ganglijos ar simpatinių nervų pažeidimo po procedūrų retroperitoninių limfmazgių išskyros arba dubens organų operacijos.

Spermos atgalinės ejakuliacijos gydymas

Pagrindinis retrogradeinės ejakuliacijos gydymo indikatorius yra gimdymo troškimas. Tokiais atvejais daugiausia buvo naudojami adrenerginiai receptorių stimuliatoriai, pvz., efedrinas, pseudoefedrinas arba midodrinas.

Be to, galima skirti imipraminą. Jei abortų priežastis yra komplikacija po operacijos, toks gydymas nėra veiksmingas.
Mariusz Kłos

- Urologija. Handbook for medical students ", ed. Sciences. Andrzej Borkowski, ed., PZWL Medical Publishing House, Varšuva.
- Diagnostikos ir gydymo metodika Urologija "Mike B. Siroky, Robert D. Oates, Richard K. Babayan, red. Leidimas pol. Krzysztof Bar, red.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*