Avietės ketonas – aviečių ketonai ir puikus siluetas

[Total: 0    Average: 0/5]

Avietės ketonas – aviečių ketonai ir puikus siluetas

Pastaruoju metu buvo atskleista didžiulė aviečių ketonų riebalų deginimo galimybė, nors pastaraisiais metais (2005-2014 m.) Buvo atlikti tyrimai, parodantys, kad šis aromatinis junginys yra labai veiksmingas ir avietėse. Vienas iš pirmaujančių amerikietiškų dietologų ir speCialiss mitybos srityje. Dr Oz pažymėjo, kad aviečių ketonai, kurių veiksmingumas daugelį metų buvo slaptas, yra labai veiksmingi kovojant su nutukimu ir antsvoriu.

Kokie yra aviečių ketonai (aviečių ketonas)?

aviečių ketonų konstrukcija

Avietų ketonas yra natūraliai atsirandantis augalų polifenolis, kuris, be kitų dalykų, yra atsakingas už aviečių būdingą skonį ir kvapą. Iki šiol šis junginys daugiausia naudojamas kosmetikos, parfumerijos ir maisto pramonėje, tačiau pastarieji atradimai, susiję su Weight Loss aviečių ketonų savybėmis, taip pat tapo novatoriškų lieknėjimo tabletėmis.

Kodėl aviečių ketonai yra veiksmingas lieknėjimo mišinys?

Avietės ketono sluoksnio savybes daugiausia lemia tai, kad šis junginys žymiai padidina adiponektino koncentraciją organizme. Adiponektinas yra hormonas, kuris, be kita ko, yra atsakingas už medžiagų apykaitos kontrolę ir gliukozės kiekio reguliavimą. Tai taip pat padeda sumažinti kraujospūdį ir teigiamai veikia riebalų audinį. Klinikiniai tyrimai parodė, kad žmonės, kurių adiponektinas yra didesnis, yra plonesni. Be tiesioginio poveikio riebalinio audinio mažinimui, avietės ketonuose esantis adiponektinas mažina riebiųjų kepenų kiekį, pagerina rezultatus žmonėms, sergantiems diagnozuotu 2 tipo cukriniu diabetu, ir sumažina aterosklerozės erzinimą.

Kaip veikia aviečių ketonas?

Aviečių ketonai yra labai veiksmingi lieknėjimo mišiniai, nes jie verčia kūną padidinti hormono “streso”, t.y., norepberrinfrino, sekreciją. Šis hormonas yra atsakingas už nervų sistemos stimuliavimą ir kraujo tėkmės greitį, kuris savo ruožtu yra signalas, kad organizmas padidins jo metabolizmą ir greičiau degina riebalus, nes kūnas susiduria su iššūkiu ir turi energijos. Normaliomis aplinkybėmis šiems tikslams pagrindinis baltymų šaltinis yra angliavandeniai, tačiau padidėjusi adiponektino koncentracija organizme, kurią sukelia aviečių ketonai, pirmiausia sudegina riebalus, o tai prisideda prie riebalų išsiskyrimo ir leidžia efektyviai prarasti svorį ir , visų pirma, natūraliai!
Aukščiau išdėstyti argumentai vienareikšmiškai patvirtina, kad losjono tabletes, kurių sudėtyje yra aviečių ketonų, yra veiksmingas.

Avietės lieknėjimo ketonas (aviečių ketonas) – moksliniai tyrimai Japonijoje

Tyrimą Japonijoje 2005 m. Atliko mokslinė grupė, vadovaujama Dr. Morimoto iš Ehimo medicinos universiteto (Japonija). Paskelbtoje suvestinėje ataskaitoje mokslininkai, be kita ko, parašė: “Avietų ketonas sumažina riebalų audinius ir trigliceridų koncentraciją serume didinant medžiagų apykaitą”. Laboratoriniai tyrimai parodė, be kita ko, kad aviečių ketonai, paveikdami lipolizės procesą, sumažina audinių sukauptų riebalų kiekį net 17%.

JAV aviečių ketonų veiksmingumo tyrimai

Tolesni tyrimai buvo atlikti Taikomųjų sveikatos mokslų centre (Stow, Ohajas, JAV). Dr Hector Lopez patvirtino dr Morimoto rezultatus.

Aštuonios bandymų savaitės su dideliu 45 savanorių grupe leido mokslininkams pasiekti šių rezultatų:

  • Vidutinis Weight Loss -2,0% – 0,5%,
  • Riebalų kiekio sumažėjimas -7,8%
  • kūno svorio be riebalų padidėjimas + 3,4%
  • juostos apskritimo sumažinimas -2,0%
  • apvažiavimas ties klubais -1. 7%.

Per pirmąsias 4 savaites, kai buvo naudojamas vario ketono papildas, pastebėtas šiek tiek padidėjęs leptino kiekis kraujyje, o resistino kiekis sumažėjo. Nebuvo pranešta apie sisteminę hemodinamiką, biocheminius kraujo sudėties pokyčius ir kitus neigiamus padarinius, kurie galėtų panaikinti aviečių ketonus kaip maisto papildų sudedamąją dalį.

Kada man patirti pirmuosius aviečių ketono padarinius?

Kadangi saugi aviečių ketono dozė neturi viršyti 200 mg per parą, pirmieji pastebimi padariniai turėtų būti tikėtini po 2 savaičių.

Ar aviečių ketonas turi papildomų privalumų?

  • Atsparumo gerinimas

Avietės ketonai yra junginys, kurio farmacinėje pramonėje yra palyginti trumpas vartojimo istorija, tačiau manoma, kad padidėjo atsparumas žmonėms, gydytiems aviečių ketonus, nes aviečių ketonai didina B ir T limfocitų gamybą (baltos ląstelės).

  • Geresnė apsauga nuo laisvųjų radikalų

Avietės ketonai yra junginiai, turintys stiprių Antioxidant savybių. Maisto papildų, kurių sudėtyje yra aviečių ketonų, naudojimas masto pagalba apsaugo kūno ląsteles nuo dažniausiai pasitaikančių laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio.

  • Avietės ketonai palengvina uždegimą

Avietės ketonai turi panašių efektų kaip ir įprasti priešuždegiminiai vaistai, tokie kaip aspirinas. Aviečių ketonų naudojimas mažina fermentų koncentraciją organizme, atsakingą už artritą, raumenų uždegimą ir kitas uždegimines ligas, priklausančias reumatinių ligų grupei.

  • Avietės ketonai kaip omega-3 rūgšties papildas

Reguliarus aviečių ketono suvartojimas sumažina omega-3 riebalų rūgščių trūkumo pasekmes, nes šis junginys paveikia tas pačias kūno vietas kaip omega-3 riebalų rūgštis.

Reikėtų pažymėti, kad aviečių ketonų suvartojimas yra visiškai saugus, nes šio junginio sudėtyje yra visiškai natūralios kompozicijos. Jei per kelias savaites atliksite nurodymus, kaip naudoti aviečių ketono lieknėjimo tabletes, jūs pasiekiate rezultatus, kuriuos laukėte jau daugelį metų.

Avietės vietoj tablečių?

Daugelis žmonių mano, kad, kadangi aviečių ketonas, esantis lieknėjimo tabletėse, natūraliai yra avietėse, pakanka įtraukti šį maži vaisiai į dietą, kad būtų pasiekti panašūs rezultatai. Deja, tai nėra taip paprasta. Iš šviežių vaisių polifenolių koncentracija yra gana žema. 1 kg vaisių yra 1 mg aviečių ketono, o rekomenduojama paros dozė yra 200 mg. Be to, šviežiai paimtus vaisius reikia suvartoti ne ilgiau kaip per 48 valandas, o po to aviečių junginiai bus skaidomi dėl mielių, natūraliai pasitaikančių ant vaisiaus odos. Turėtumėte žinoti, kad lieknėjimo tabletėse yra labai koncentruoto ekstrakto, kurio namuose tokio kiekio neįmanoma gauti.

Avietės ketonas – ekspertų nuomonės

Vis dėlto pastebimas susirūpinimas dėl aviečių ketonų įvyko tik 2012 m., Kai išskirtines šio ekstrakto savybes pastebėjo garsus amerikietiškas dietologas Dr. Ozas. Programoje, skirtoje augaliniams polifenoliams, kurių sudėtyje yra aviečių ekstraktas, dietologas ir jo svečiai atkreipė dėmesį ne tik į ekspertų nuomonę ir laboratorinius tyrimus, bet ir į jų pačių ir jų artimiausioje aplinkoje patirtį. Savo pokalbyje su Dr. Oz Lisa Lynn, Weight Loss ekspertas, pakviestas į programą, pabrėžė, kad iki šios dienos nėra sukurta lieknėjimo “stebuklingo tabletės”, kuri leistų veiksmingai atsikratyti antsvorio ir nutukimo, tačiau aviečių ketonai yra neabejotinai svarbus produktas tiems, kurie nori kovoti su nutukimu sveikai.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*