Be to, būdinga TNR pasireiškimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Nepilnamečių kraujavimas yra funkcinis sutrikimas, kuris labai susijęs su kraujavimu, vykstančiu brendimo metu. Paauglystėje būdingas didelis kintamumas centrinėje ir autonominėje nervų sistemoje. Be to, būdinga ličių hipotenzija.

Nepilnamečių kraujavimo priežastys

Pagrindinės kraujavimo iš nepilnamečių priežastys yra kraujo krešėjimo ir krešėjimo tirpinimo veikimo sutrikimai, kurie turi įtakos gimdos gleivinei, o estrogenų hormonai yra pertekliniai, jei nėra sekrecinės fazės.

Estrogeninė stimuliacija, nesant vėlesnio gestageninio poveikio, sukelia kraujagyslių nykimą ir sinusų atsiradimą gimdos gleivinėje, kurioje susidaro krešuliai.

Nepilnojo kraujavimo gydymas

Nepilnamečių kraujavimo terapija yra susijusi su prieštaringa jaunų pacientų hormoninių vaistų vartojimo problema. Yra du gydymo etapai: kraujavimo slopinimas ir tolesnis gydymas.

Gesenogeniniai preparatai gali būti naudojami kraujavimui slopinti, o jeigu kraujavimas trunka ilgiau kaip 10 dienų arba stebimas gimdos skausmas, reikia vartoti antibiotikų terapiją.

Tokiais atvejais patartina visą antrąją mėnesinių ciklo fazę atkurti, skiriant gestageninius preparatus ir estradiolį. Taip pat gali būti vartojami vaistai, kurie slopina fibrinolizę.

Nepageidaujamas kraujavimas turi būti atliekamas 2-4 menstruacijų ciklais. Esant padidėjusiam estrogeno kiekiui kraujyje serume ir tuo atveju, kai jo koncentracija yra normalus, rekomenduojama naudoti gestageninį preparatą nuo 16 metų. iki 25 ciklo dienos.

Retais kraujavimas iš nepilnamečių, kai yra stebimas estrogeno trūkumas, pakanka mažų nuoseklių estrogenų dozių.

Nepilnamečių kraujavimų prognozė

Nepilnamečių kraujavimų prognozė yra gera. Jei vartojate hormoninį gydymą, menstruacinis ciklas greitai stabilizuosis. Daugelis atvejų, kurie apskritai nėra pripažįstami ir apskritai nėra gydomi, yra savireguliaciniai.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*