Chlorella – nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

[Total: 0    Average: 0/5]

Chlorella – nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

Chlorella – kas tai yra?

chlorella pod wodą 259x300 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight LossChlorella yra žali, saldūs, vienblapiai dumbliai. Be augalinių maistinių medžiagų, kartu su kitais veiksniais yra tinkamos proporcijos, kurios daro teigiamą poveikį sveikatai. W.
Chlorella yra vienas iš biologiniu požiūriu eukariotų, dumblių ir kompleksinis augalas su ląstelės branduoliu. Ją negalima palyginti arba supainioti su Spirulina ar mėlynai žaliaisiais dumbliais, nes jie yra stacionariai ir priklauso biologinei grupei, kuri taip pat apima bakterijas.

Chlorella yra gerai ištirtas „ekologiškas produktas“, kurį patvirtina daugybė paskelbtų tyrimų. Daugelyje šių tyrimų yra teiginys apie jo sveikatos savybes. Pagrindinės indikacijos yra jos imuniteto stiprinimo savybės ir jos gebėjimas detoksikuoti kūną nuo kenksmingų toksinų. Pasak mokslininkų, tai augalas, turintis didžiausią chlorofilo kiekį.

Chlorelos statyba

chlorella algi 300x196 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

chlorella dumbliai

Chlorella išorinė ląstelių siena yra labai sunki, ji gali susieti su sunkiaisiais metalais, pesticidais, toksinais ir tada pašalinti juos iš kūno. Tačiau tokia kietų ląstelių sienelė yra didelė problema, nes virškinimo traktas negali jo suskaidyti, dėl to gali išsivystyti skrandžio sutrikimai. Taigi, dauguma chlorella tiesiog praeina per virškinimo traktą ir po to išsiskiria iš jo. Tai neleidžia organizmui sugerti ir susisteminti naudingų jo sudedamųjų dalių ląstelėse. Taigi chlorelos poveikis sveikatai smarkiai sumažėja. Siekiant to išvengti, buvo sukurtas specialus gamybos procesas, kuriame lūžių sienos yra sulūžusios ir išsaugomos visos Chlorelos sveikatos savybės. Taigi chlorella absorbcija organizme padidėja iki 80%.

READ  Psorilax - nuomonė apie odos pažeidimų kremą

750x100 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

Medžiagos, esančios chlorella

Verta paminėti, kad Chloreloje yra daug baltymų, įskaitant 8 nepakeičiamas amino rūgštis. Jame taip pat yra daug vitaminų, mineralų ir chlorofilo. Tai ypač daug vitamino A, kuris yra beta karotino pavidalu. Aptikta didelė chlorofilo, nukleorūgščių, amino rūgščių, fermentų, vitaminų ir mineralų koncentracija.

Aptikta didelė chlorofilo, nukleorūgščių, amino rūgščių, fermentų, vitaminų ir mineralų koncentracija.

Kaip veikia chlorella?

 • chlorella 300x194 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight LossChlorelė detoksikuoja kūną iš toksinų: švino, gyvsidabrio, kadmio, arseno, pesticidų, insekticidų ir polichlorintų bifenilų.
 • Chlorella stimuliuoja imuninę sistemą. Buvo įrodyta, kad chlorella stimuliuoja interferonų gamybą. Jie stimuliuoja makrofagų veiklą, tokiu būdu palaikant imunitetą.
 • Chlorella padeda išgydyti žaizdas.
 • Chlorella yra veiksminga pankreatitui, purpurai (dantenų kraujavimas ir judantys dantys) bei premenstruacinio sindromo.
 • Chlorella taip pat gali būti naudinga kepenų toksiškumo, alkoholio vartojimo prevencijos, apsinuodijimo žarnyne, vidurių užkietėjimo ir virusinių infekcijų, opų ir odos ligų, alergijų, artrito, kraujagyslių mielių, padidėjusio cholesterolio kiekio, padidėjusio kraujospūdžio, širdies ligų, diabeto, Epstein-Barrio sindromo , lėtinis nuovargis, ligos, susijusios su Candida mielėmis.

Kaip chlorella detoksikuoja kūną?

Chlorella turi detoksikacines savybes dėl jo ląstelių sienos ir dėl jo ląstelių kiekio. Ypatinga ląstelinės sienelės struktūra pritraukia ir jungiasi su kenksmingomis medžiagomis, tokiomis kaip sunkieji metalai ir pesticidai, taip užkertant kelią jų įsiskverbimui į kūną. Chlorella yra didžiausia chlorofilo koncentracija tarp visų kitų žinomų maisto produktų. Tai taip pat yra turtingas beta karotino ir cinko šaltinis, kurie yra svarbūs siekiant užkirsti kelią imuninės sistemos silpninimui.

Kaip chlorella stiprina imuninę sistemą?

Imuninėje sistemoje yra trijų tipų gynybinių ląstelių:

 • Limfocitai B – kova su bakterijomis
 • T limfocitai – kova su virusais ir navikais
 • Makrofagai – Atspari navikams, svetimiems baltymams ir chemikalams
READ  Millroad X7 - nuomonės apie variklių alyvos priedus

garcinia cambogia na odchudzanie Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight LossMakrofagai yra didelės ląstelės, kurios supa ir virškia medžiagas, kurios yra svetimi kūnui. Tačiau jų skaičius yra ribotas, todėl jų gebėjimas pašalinti kenksmingas medžiagas iš kraujotakos yra ribotas. Interferonas yra natūrali sekrecija, kuri stimuliuoja makrofagus. Chlorella stimuliuoja T limfocitus ir makrofagus, padidindama interferono lygį ir taip didina organizmo gebėjimą kovoti su svetimkūniais, tokiais kaip bakterijos, virusai, svetimų baltymų ar cheminių medžiagų. Chlorella poveikis imuninei sistemai ir jo priešvėžiniai savybės taip pat gali būti dėl to, kad didelis chlorofilo ir natūralaus beta karotino kiekis (60%).

Naujausi tyrimai parodė, kad chlorofilas yra priešvėžinė medžiaga.

Chlorofilas ir chlorofilinas

chlorella uprawa 300x200 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

chlorella auginimas

Chlorofilas primena hemoglobino, skirtumas yra tai, kad magnis yra pagrindinė chlorofilo dalis, o pagrindinė hemoglobino sudedamoji dalis yra geležis. Chlorofilinas yra sintetinė chlorofilo forma. Mokslininkai pirmenybę teikia chlorofilinui dėl jo didesnio stabilumo tyrimų metu, kuris buvo pasiektas pakeičiant magnio atomus ir kitų metalų.

1994 m. Atliktas tyrimas, kuriame žiurkėms buvo skiriamas chlorofilas ir chlorofilinas, parodė, kad šios medžiagos sumažino kancerogenų absorbciją dešrų, keptų ir rūkytų produktų pavidalu.

1995 m. Leidinyje daugiausia dėmesio buvo skiriama ryšiui tarp pieno ir žarnyno vėžio, mėsos, kurioje yra daug mėsos, ir neturtingų pluošto. Mokslininkai nustatė, kad chlorofilinas sumažina krūties vėžio dažnį pelėms. Taip pat pabrėžiamas jo veiksmingumas kaip chemoprevencinis vaistas, vartojamas kartu su kancerogenu. Nustatyta, kad chlorofilinas yra vienodai veiksmingas, kai jo koncentracija atitinka chlorofilo koncentraciją 70-80%.

Chlorelio regeneracija

chlorella proszek 300x257 Chlorella  nuomonė apie jūrų dumblius Weight Loss

chlorella milteliai

Chlorofilas yra medžiaga, galinti pagreitinti žaizdų gijimą. Jis taip pat naudingas virškinimo sistemos ligoms, tokioms kaip uždegimas ar padidėjęs žarnyno pralaidumas. Ji taip pat turi antibakterinių savybių.

Kaip chlorella padeda neutralizuoti kvapus?
Chlorofilas, augalas, turintis daug chlorofilo, dažnai naudojamas siekiant sumažinti ar pašalinti kvapus burnoje. Dėl antibakterinių savybių jis naudojamas bakterinės floros sutrikimų atveju, kai nepageidaujamų bakterijų maistas suskaidomas žarnyne.

READ  Spartagen + plius - nuomonės ir kaina, pirkti dabar

Kiti chlorelės naudojimo būdai

Chlorella yra viena iš labiausiai toksiškų maisto produktų. Nors jame nėra tiek daug baltymų ir beta karotino kaip Spirulina, jame yra daugiau chlorofilo ir du kartus daugiau nukleorūgščių. Didelis nukleino rūgščių kiekis leidžia chlorelai pagreitinti pažeistų audinių regeneraciją ir gijimą net naudojant išorėje dėl chlorelio augimo faktoriaus. Augimo faktorius taip pat stiprina imunitetą stimuliuodamas T limfocitų, beta ląstelių, apsaugančių nuo virusų, bakterijų ir kitų mikroorganizmų, aktyvumą. Šis veiksnys pagreitina vaikų augimą.

Chlorelių papildų naudojimas – ekspertų nuomonės

„Chlorella“ produktai yra saugiausi pirkti vaistinėse. Pagrindinis klausimas yra apie tai, ar preparate yra chlorella, kurios ląstelės sienos buvo suplėšytos. Tai turėtų būti nurodyta etiketėje. Daugelyje preparatų yra chlorella su nepažeistomis ląstelių sienelėmis, kurios, kaip žinome, reiškia, kad tai neturės tokio poveikio, kurio tikėtume. Taip pat svarbu, kad yra chlorofilo turinys. Mažiausias kiekis yra 500 mg, iš kurių 10 mg turėtų būti chlorofilas. Preparatas turi būti laikomas tamsioje stiklo pakuotėje.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 667 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*