Chlorogeninės rūgšties

[Total: 0    Average: 0/5]

Chlorogeninės rūgšties

kwas chlorogenowy Chlorogeninės rūgšties

Apibūdindamas įspūdingą kavos pupelių poveikį, daugelis žmonių gali paklausti savęs, kokia yra chlorogeninė rūgštis, tiesiog kafino ekstraktas ir chinino rūgštis, priklausanti polifenolių grupei. Didžiąją CGA rūgšties koncentraciją galima rasti daugiausia tokiuose augaluose kaip gebenės, dilgėlė, gudobeliai, taip pat kavos lapuose ir artišokuose.

Iš kur atsirado chlorogeno rūgštis?

Deja, chlorogeninės rūgšties nėra juodoje skrudintoje kavoje. Šis vertingas Antioxidantas randamas tik žaliai (nekondensuotoje) kavoje. Tai vertinga, nes jis vartojamas net medicinoje dėl jo baktericidinių, antivirusinių ir priešgrybelinių efektų.

Chlorogeno rūgšties lieknėjimas

Cga800 rūgštis teigiamai veikia mūsų medžiagų apykaitos reguliavimą. Tai padeda sumažinti cukraus kiekį organizme, kurio perteklius sukelia riebalų kaupimąsi kūno riebalų forma. Be to, ji turi veiksmingą poveikį jos mažinimui. Nepakankamas cukraus kiekis organizme verčia jį pasinaudoti atsargomis ir energijos suvartojimu, kuris yra būtinas norint tiksliai veikti riebalais. Tokiu būdu riebalinis audinys palaipsniui sudeginamas. Gera praturtinti šį gydymą tinkama dieta ir mankšta. Renkantis tinkamą dietą, verta nuspręsti, ar maistas yra mažai riebalų, taip pat mažai kaloringa dieta. Šis derinys leis mums pamatyti efektus daug greičiau.

Kitos rūgšties sveikatos savybės

Be lūpų savybių, chlorogeninė rūgštis turi daugybę kitų privalumų. Tai rekomenduojama žmonėms, kurie kovoja su insulino priklausomomis ligomis, pvz., 2 tipo cukriniu diabetu ar atsparumu insulinui. chlorogeninė rūgštis yra ideali gliukozės koncentracijos kraujyje kontrolei. Remiantis Japonijos mokslininkų atliktais tyrimais, chlorogeninė rūgštis padeda kovoti su hipertenzija. Moksliniai tyrimai parodė, kad Green Coffee vartojimas gali sumažinti išsiliejimo ir insulto riziką iki ketvirtadalio.

READ  Awaderm Akys - atsiliepimai, komentarai, kaina, kur pirkti, grietinėlė

Natūralu, kad, kaip ir su bet kokiu priedu, būtina išlaikyti tinkamą nuosaikumą ir laikytis nurodytos dozės. Rekomenduojama chlorogeno rūgšties paros dozė yra 800 mg.

Dėl minėtų tyrimų rezultatų ir apibūdintų chlorogeno rūgšties poveikio bus lengviau nuspręsti dėl lieknėjimo gydymo naudojant preparatą, kuriame yra jo ekstraktas. Medicininiai ir moksliniai veiksmingumo patvirtinimai daro šiuos produktus labiausiai patikimus. Galiausiai lieka tik palinkėti jums geriausių rezultatų, kai atsikratysite perteklinių svarų tabletėmis, turinčiomis chlorogeninės rūgšties.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*