Cluster nervų neuropatija po anestezijos

[Total: 0    Average: 0/5]

Diabetinė cheiroartropatija arba pseudo-sklerodermija yra sąnario mobilumo, susijusio su diabetu, apribojimas. Liga išsivysto dėl odos sustorėjimo ir sukietėjimo, kuri panaši į sisteminės sklerozės simptomus. Paprastai ligos procesas veikia riešo odos rankas.

Manoma, kad diabetinė cheiroartropatija išsivysto daugiau nei pusė cukrinio diabeto, ypač II tipo. Kiti komplikacijos dažnai egzistuoja, pvz., retinopatija, nefropatija ar neuropatija.

Simptomai diabetinės cheiroartropatijos

Pagrindinis diabetinės cheiroartropatijos simptomas yra pirštų standumo jausmas ir sumažėjęs judumas. Būdingas simptomas yra tai, kad negalima kartu sujungti dviejų palmių paviršių, o pacientai negali pastatyti savo rankų ant lygaus paviršiaus taip, kad visa ranka būtų visiškai greta jos.

Skiriant diabetinę cheiroartropatiją, pirmiausia reikia atsižvelgti į sisteminę sklerodermiją, nes abiejų ligų klinikinis eiga gali būti panašus.

Diabetinės cheiroartropatijos gydymas

Diabetinės cheiroartropatijos gydymas nėra veiksmingas, nes jis gali neutralizuoti pažeidimų priežastį, gydymas yra tik simptominis. Tinkamas diabeto gydymas, leidžiantis išlaikyti tinkamą gliukozės koncentraciją serume, lėtina ligos progresą.

Svarbus diabetinės cheiroartropatijos gydymo aspektas yra rūkymo nutraukimas, kuris taip pat turi teigiamą poveikį ligos eigai. Fizioterapija taip pat rekomenduojama pagerinti ir pagerinti rankų funkciją pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, cheiroartropatija.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*