CzAsami ligos pasikeitimai įvykių metu

[Total: 0    Average: 0/5]

Antrinė virškinamojo trakto tuberkuliozė yra liga, susijusi su plaučių tuberkulioze. Jis vystosi, kai nurijus užkrėstas skreplius. Pirminės žarnos tuberkuliozė (Tuberculoats intestinorum) yra labai reta liga, kurią sukelia užkrėsto pieno ar pieno produktų vartojimas. Tai atsitinka tais atvejais, kai veisiami galvijai yra neteisingi ir nepakankami. Žarnyno tuberkuliozė, kaip ir tuberkuliozė, sukelia žmogaus mycobacterium tuberculosis (Mycobacterium tuberculosis, Kocha mycobacteria).

Žarnyno tuberkuliozės simptomai

Tuberkuliozės mikobakterijos prasiskverbia į smulkiųjų ir storųjų žarnų limfinį audinį. Virškinimo trakte žarnyno tuberkuliozė pasireiškia infiltracijomis ir opos, kurių žarnos sienelėje yra būdingas apskritimas, paprastai apačios viduryje.

Opos formos yra nereguliarus, jų kraštai yra pažeisti, o jų dugniai yra padengti sūrio masėmis. Išplitusioje žarnyno sienelėje yra tuberkuliozės granulės, kurios yra tuberkuliozės formos. CzAsami pažeidimai atsiranda tiesiojoje žarnoje, kur susidaro perianaliniai abscesai ir fistuliai.

Uždegiminiai pažeidimai gali pasireikšti limfmazgiuose netoli aklosios žarnos. Žarnyno tuberkulioze yra sunkus pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, karščiavimas, viduriavimas, skausmingas stumdymas į išmatose, skausmas ištuštinant.

Žarnyno tuberkuliozės gydymas

Diferencijuojamoje diagnozėje reikėtų atsižvelgti į ligas, tokias kaip Krono liga. Ligos diagnozę patvirtina aptikta rūgštimi atsparių mikobakterijų audinyje. Žarnyno tuberkuliozės gydymas yra toks pat kaip ir tuberkuliozės plaučiuose. Ilgalaikiai vaistai nuo tuberkuliozės gydomi dažniausiai su keliais antibiotikais.
Monika Kozak

- Vidaus ligos ", Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
- Vidaus ligos ", Francisekas Kokotas, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
- Patologijos pagrindai medicinos studentams ", Groniowski, Kruś, ed.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*