Defektai Įgimta širdies širdis su Sinika

[Total: 0    Average: 0/5]

Įgimtos širdies ydos su cianozėmis yra Fallot tetralogija, Fallot pentalogija, Fallot trilogija, Eisenmengerio sindromas, didelių arterijų ląstelių vertimas.

Tetralogija Fallot

Fallot tetralogija yra labiausiai paplitusi iš visų širdies trūkumų. Tai susideda iš:...
1. skilvelių pertvaros praradimas;
2. plaučių arterijos stenozė (plaučių pūslelinė);
3. aortos išsiplėtimas (aortos dešinioji pozicija),
(4) dešiniojo skilvelio hipertrofija.

Fallot tetralogijoje plaučių arterijos stenozė mažina kraujo tekėjimą plaučiuose, dėl to mažėja oksigenacijos ir cianozės.

Gydymas susideda iš atviros chirurginės procedūros su extracorporeal cirkuliacija. Dėl neoksidazavusio periferinio kraujo nutekėjimo į kairį skilvelį ir didelę kraujotaką per priekinės sienelės pertvarą, dešiniojo skilvelio perteklius yra užaugęs.

Pentalogija Fallot

Be Fallot pentalogijos, išskyrus keturias tetrologijos Fallot anomalijas, yra penktoji, t. Y. Prieširdžių pertvaros defektas, dėl kurio kraujyje išplinta iš dešinės į kairįjį atriumą.

Fallot trilogija

Faloto trilogija yra širdies nepakankamumas, kurį sudaro tokie anomalijos:
1) Valvedinė plaučių stenozė (plaučių kamienas),
(2) prieširdies pertvaros defektas,
3. dešiniojo skilvelio hipertrofija.

"Eisenmenger" komanda

Eisenmengero sindromas (kraujagyslių plaučių liga) yra jo trūkumas:
1. skilvelių pertvaros defektas,
2. aortos išsiplėtimas (aortos dešinioji pozicija);
3. plaučių hipertenzija.

Šie sutrikimai, kartu su raumenų audinio išsivystymu plaučių kraujotakos sienose Eisenmengero sindromu, gali sumažinti arianinį kraują, kuris pasireiškia cianozėje.

Didžiųjų arterijų ląstelių vertimas

Didžiųjų arterijų kamienų vertimas yra defektas, kai aortos palieka dešinį skilvelį ir plaučių arterija palieka kairį skilvelį. Oksiduotas kraujas pumpuojamas atgal į plaučių grandinę, o oksiduotas kraujas grąžinamas iš dešiniojo skilvelio į periferinę grandinę.

Naujagimio išgyvenimas yra įmanomas tik tada, kai tarp ariumų, skilvelių ar per nuolatinę arterijų sistemą, jungiančią plaučių grandinę (mažą) su periferine grandine (didelė), yra nuotėkis. Nepakankamas kraujo oksidavimas pasireiškia cianoze.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*