Defektai Vertikalios inhaliacijos šlapimo takai

[Total: 0    Average: 0/5]

Geriausias gydymas yra chirurginis defekto koregavimas. Tikslas yra greitai pašalinti šlapimo pūslelį ir šerti į šlapimo takus į tokią būseną, kurioje šlapimo srautas yra panašus į fiziologinius. Gydymas taip pat skirtas kovoti su šlapimo takų infekcijomis, kurios yra dažnos pacientams, sergantiems šlapimo takų defektais. Reikėtų nepamiršti reguliariai tikrinti kraujospūdį ir atlikti periodinius bendrus šlapimo tyrimus.

Individualūs šlapimo takų defektai

Šlaplės trūkumai
Vienas iš labiausiai paplitusių vyrų šlapimo takų anomalijų yra galinis ritės vožtuvas. Yra šlapimo drenažo ir komplikacijų, susijusių su šia liga, anomalija (vezikulinės-šlapimo nutekėjimas, milžiniškas šlapinimasis, hidronofozė, paprastai dvišaliai). Paauglystėje gali pasireikšti: dienos ir nakties mirkymas, šlapimo takų sutrikimai, lėtinio inkstų nepakankamumo padidėjimas. Kiti šlaplės trūkumai yra topografija ir lūkesčiai (nenormalus šlaplės išėjimas), stenozė, peraugimas, divertikulė ir šlaplės nepakankamumas.

Pūslės defektai
Dažniausiai pasireiškia šlapimo pūslės defektai: šlapimo pūslės, divertikulės, kašeksijos, dvigubos formos, daugiakameriško šlapimo pūslės ir smėlio skalavimo formos nesugebėjimas. Dažniausiai šlapimo pūslės defektai yra kartu su kitų sistemų defektais. Tai gali būti dėl sunkumų, susijusių su šlapimo drenažu ir hidronefrozės susidarymu. Be to, gali pasireikšti šlapimo takų sutrikimai (ypač nevalingas mirkymas) ir šlapimo takų infekcijos.

Ureterio defektai
Vienas iš labiausiai paplitusių šlapimo nelaikymo yra jos stenozė. Dominuojantis simptomas yra vienkartinė ar dvipusis hidronofozė, dažnai su dilgėline. Kiti trūkumai yra: nenormalus išmetimas į šlapimo pūslę (kuris gali sukelti antrinius šlapimo pūslės ir šlapimtakio kanalus), divertikulę, vožtuvus, milžinišką šlaplę. Taip pat yra ir kitų organų (makšties, tarpinės odos) šlaplės angos formos trūkumų, kurie gali būti pasireiškę nekontroliuojamo šlapimo nutekėjimo lašeliu ir šlapimo takų infekcijų atsiradimu. Šlapimtakių trūkumai, kurie dažnai neturi jokių simptomų, yra šie: dvigubai arba visiškai sutrumpinti šlapimtakio dvigubą šlapimo pūslę.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*