Dėl to atsiranda belaidis segmentas.

[Total: 0    Average: 0/5]

Hirschsprung liga yra įgimta didžiulė žarna. Jis pasižymi suskaidyta žarnyne, kurio skersmuo yra didesnis nei 6-7 cm. Liga pasireiškia vystymosi laikotarpiu, kai liaukos iš nervinių šukių išilgai virškinimo trakto migruoja į kraują.

Šių ląstelių migracija sustabdoma, kol jie pasieks tiesiosios žarnos. Tokiu būdu sukurtas vingiuotas segmentas, kuriame nėra skilvelių nervų plyšių ir raumenų plyšių.

Hirschsprungo ligos simptomai

Hirschsprungo liga pasireiškia ankstyvoje vaikystėje jau vaiko nuo 5 iki 10 dienos. Pirmieji simptomai yra mekonio perėjimo ir vėmimo slopinimas. Pilvas yra suplaktas.

Jei užimamas tik nedidelis distalinis segmentas, Hirschsprungo ligos simptomai perinataliniu periodu nepasireiškia. Kūdikiai ugdo pakaitinius užkietėjimus ir viduriavimą. Yra žarnyno uždegimas ir vandens ir elektrolitų sutrikimai. CzAsami gali perforuoti žarnyne.

Hirschsprungo ligos gydymas

Bandymas su gumos nutekėjimu tiesiosios žarnos ir įveikus sistolinę sekciją sukelia didelį dujų ir žarnyno kiekį, skysčių konsistenciją.

Hirschsprung liga gydoma išmatinėmis fistulėmis storojoje žarnoje. Tik esant lengvesniems atvejams, levigacija turi būti atliekama atsargiai, ligoninėse.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*