Diamond Diet

[Total: 0    Average: 0/5]

Diamond Diet

“Diamond” dieta yra 60% angliavandenių, 30% baltymų ir tik 10% riebalų. Baltymai ir angliavandeniai nėra derinami dietoje. Jis pagamintas iš įvairių rūšių daržovių ir vaisių, įskaitant tuos, kurie rytą suteikia savarankišką maistą.

1985 m. Harvey ir Marilyn Diamonds “FIT FOR LIFE” pateikiama informacija apie dietą, kuri užtikrins tinkamą kūno sveikatos būklę.

Dieta pagrįsta prielaida, kad reikia rūpintis, kad būtų tinkamai pagerinti kūno valymo procesai, siekiant užkirsti kelią maistinių medžiagų kaupimui. Pasak autorių, tai gali būti pasiekta valgant tinkamus produktus, o ne derinant gyvūninius baltymus su krakmolu. Angliavandenius reikia vartoti tik ryte, jų nereikėtų maišyti su vaisių ir gyvūnų baltymų. Geriausi angliavandeniai yra avižiniai dribsniai, stori kruopos ir beželdinė duona.

Pietų metu mes rekomenduojame naudoti angliavandenių rupinius su daržovėmis arba valgio pridėdami baltymų ir daržovių. Tačiau paskutinį šiltą patiekalą turėtų sudaryti baltymai, pageidautina augaliniai baltymai, pvz. “Pinzel”. ankštinių augalų arba, kita vertus, šviežia žuvis ar kiaušinis.

Mityba yra daržovių ir vaisių pagrindas – 70% visų suvartojamų produktų kasdien. Tačiau taikomi keli principai. Pirma, vaisių ir vaisių sultys neturėtų būti maišomos su kitais maisto produktais. Vaisius galima valgyti tik ryte, o ne vakare, tada jie veikia virškinamojo trakto reguliavimą.

Taikant pirmiau minėtus principus, metabolizmas ir virškinimas pagreitėja.

Dietos autoriai teigia, kad žmogaus kūnas nesugeba perpumpuoti pieno produktų, todėl pienas, jogurtas, sūris, sviestas ir tt yra pašalinami iš dietos. Taip pat reikėtų prisiminti, kad vanduo yra girtas tarp valgio, bet ne valgio metu.

pliusai

  • Nereikia jokių kalorijų
  • Neribota maitinimo kiekio.
  • Tai veda į Weight Loss, nes yra daug mažai kalorijų turinčių vaisių ir daržovių.
  • Jis remiasi tik sveikais produktais.
READ  Prostect - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar ji yra verta

Minusai

  • Nėra mokslinių įrodymų, kad tam tikri maisto produktai, valgyti tam tikru dienos laiku, palengvina Weight Loss
  • Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad gyvūnų baltymų ir angliavandenių derinys sukelia maisto kaupimąsi virškinimo trakte.
  • Dieta gali sukelti vitaminų D ir B12, taip pat kalcio, cinko ir geležies trūkumus.
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*