Diferencijavimas atsižvelgia į psoriazę

[Total: 0    Average: 0/5]

Seborėjinės egzema diagnozė grindžiama odos pažeidimų atsiradimu ir vieta. Interviu svarbi informacija yra sebumo sutrumpinimas pacientui. Diferencijuojant atsižvelgiama į psoriazę, dermatofitozę ir rožinį Giberto pleiskaną bei kitas ligas, pasireiškiančias odos pažeidimais, panašiais į seborėjinės egzema.

Seborėjinės egzema gydymas

Seborėjinės egzema gydymas gali būti vietinis arba bendras. Priklausomai nuo pažeidimo tipo, naudojami kompresai, kremai, aerozoliai su glikosteroidais ir antibiotikais arba dezinfekavimo priemonėmis.

Naujagimio seborėjinė egzema

Naujagimio seborėjinė egzema yra egzema ir seborėjinis pažeidimas, ypač galvos odoje ir odos raukšlėse, atsiradusioms naujagimiams per pirmuosius gyvenimo mėnesius.

Šiuos pokyčius sukelia motinos ar vaiko hormoniniai veiksniai ankstyvosiomis gyvenimo savaitėmis. Be to, svarbu turėti mielių odos ir virškinimo trakto infekcijas. Ši liga pasireiškia sluoksniuotomis kiaukutėmis ir nedideliu niežuliu.

Naujagimių seborėjinės egzemos eigai trunka daug mėnesių, tačiau odos pažeidimai savaime išnyksta ir neturi tendencijos pasikeisti. Liga skiria atopinės vaiko egzemą, eritroderminį seborėjinį dermatitą ir X-histiocitozę.

Naujagimio seborėjinės egzema gydymas yra panašus į seborėjinės egzemos suaugę. Rekomenduojama priešgrybelinius vaistus vartoti naujagimiams, pvz.,

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*