Donatusas Tylmanas ir Arturas Dziakas, Leidinys

[Total: 0    Average: 0/5]

Klarnelis atlieka svarbų vaidmenį viršutinės galūnės krašto veikimui, palaiko pečių sąnarį, tvirtai apsaugo raumenis ir raiščius ir užtikrina apsaugą nuo pečių ir kaklo-standžiųjų struktūrų. Be to, šios srities sąnariai leidžia visiškai judėti viršutinę galūnę.

Apykaklės lūžius gali sukelti tiek tiesioginė, tiek netiesioginė žala. Rudas iki viršutinės galūnės perduoda jėgą, veikiančią per nosies kaulus ir pečius, prie apykaklių struktūrų, dėl kurių atsiranda lūžių. Didelę žalos dalį sukelia nuolaužų perkėlimas dėl nuolatinės įtampos rajone dėl pritvirtintų raumenų stiprumo.

Dauguma lūžių yra susiję su apykaklės velenu. Yra didelė nervų sistemos ir arterijų kraujagyslių susižalojimo rizika šioje srityje, dėl kurios gali atsirasti komplikacijų, atsiradusių dėl lūžio. Žalos atpažinimas nėra sunkus dėl apatinės padangos. Terpėje pasireiškia patinimas, kraujas išblaškantis ir kruvinas sukilimas (mėlynės).

Mobilumo apribojimai viršutinės galūnės krašte yra riboti, ir net menkiausias judėjimas sukelia skausmą. Be to, klinikiniame tyrime turėtų būti atlikta kraujagyslių pažeidimo pusėje esančių galūnių sričių vaskulizacijos ir inervacijos tyrimas. Taip pat turėtumėte klausytis savo krūtinės.

Kepenys peties galas

Jei apykaklės galo lūžis yra pečių, radiacijos vaizdas leidžia atskirti, ar mes susiduriame su dislokacija klaviatūros ir pečių sąnaryje arba apykaklės peties galo lūžimu.

Apdorojimas susideda iš dalelių stabilizavimo specialiu stiebu, įkištu per nosį per apykaklę. Tada galūnė imobilizuojama gipso padažu maždaug per mėnesį. Patikrinę nuotrauką ir išgydydami, galite ištraukti laidą. Nepaisant to, kad ilgalaikis gydymas nėra sukibimas, reikia pašalinti apykaklės peties galą.

Kepenų lūžiai krūtinės srityje

Apykaklių lūžių gydymas organizme yra pagrįstas lūžių nustatymu, naudojant ašinę ekstrakciją iš viršutinės galūnės. Nustačius lūžių, galūnė yra imobilizuota vadinamame "minkštuosiuose audiniuose". Aštuoni tvarsčiai, sutvirtinti gipso juostele 6-8 savaites.

Chirurginis gydymas yra rekomenduojamas tik išimtiniais atvejais, ypač jei yra pseudo jungties pavidalo komplikacijų pavojus, kai taip pat daromas spaudimas dėl pleiskanojimo arba subklaviano arterijos, arba kai frakcijos yra visada atskirtos viena nuo kitos. Yra keletas klaviatūros lūžių chirurginio gydymo būdų, kurie vyksta krūtinės lupštyse.

Smeigtukinio mazgo lūžiai

Smeigtuko dalyje esančios sąnarių lūžiai yra retos, su nedideliais fragmentų judesiais. Vieno mėnesio gydymas gipsu paprastai yra pakankamas gydymo metodas, leidžiantis visiškai gydyti.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*