Easy Phrases – nuomonės apie užsienio kalbų mokymosi metodą

[Total: 0    Average: 0/5]

Easy Phrases – nuomonės apie užsienio kalbų mokymosi metodą

Šiandien svetimų kalbų mokėjimas nėra nieko neįprastas, bet bent jau veiksmingas Šekspyro kalbos vartojimas yra absoliutus minimumas. Deja, yra daug žmonių, ypač vidutinio amžiaus (pvz., Romai, romai ir romai). Pagrindinė priežastis yra tai, kad studentams, kurie atvyksta į užsienį, sunku įsisavinti naują kalbą. Rinkoje yra daug užsienio kalbų mokymosi metodų, tačiau ne visi jie yra veiksmingi. Svarbu, kad mokymo sistema atitiktų žmogaus smegenų požymius ir savybes, tokiu atveju naujausio žodyno įgijimas yra efektyviausias. Vienas iš įdomiausių pasiūlymų rinkoje yra novatoriškas metodas, kurį sukūrė visame pasaulyje žinomas Allen Collins polyglider, t. Y. Easy Phrases. Ar tai tikrai veikia?

Kodėl turėčiau mokytis iš Easy Phrases?

Aleno Kolinso vadovaujama mokslininkų, psichologų ir kalbininkų komanda gerai žinojo, kokie yra svarbūs kalbos įgūdžiai šiandien. Kurdami šį metodą, jie daugiausia sutelkė dėmesį į išmatuojamą naudą galutiniam vartotojui. Su Easy Phrases galite lengvai pasiekti savo svajonių karjerą ir socialinę pažangą, užtikrinti asmeninį vystymąsi, pažinti pavydą aplinkoje ir nereikia nerimauti dėl bendravimo su užsieniu!

Kur yra Easy Phrases mokymosi metodo paslaptis?

Easy Phrases, 14 dienų trukmės užsienio kalbų mokymosi metodas, yra skirtas visam smegenims įtraukti visą mokymosi procesą. Kiti tradiciniai mokymo metodai rinkoje net nenaudoja net 10 procentų šio išradingo įrankio, kuris yra žmogaus smegenys, galimybių. Daugeliu atvejų kognityvinių procesų kasdieniniame gyvenime nervų sistema naudoja tik keletą refleksinių arkų, o realus milijonų nervinių jungčių potencialas išlieka miegu. Easy Phrases mokymosi metodas atveria protą ir pasiekia tai, kur pasiekia tik pasąmonę.

READ  Man Pride - nuomonė apie erectile disfunkcijos gelį

“Allen Collins” mokymosi sistema aktyvina abu smegenų pusrutulius, kurie turi skirtingas atminties užduotis. Kairysis smegenų pusrutulis analizuoja tik klausos pojūčius, o dešinėje smegenų pusrutulyje užfiksuojamas vizualiai įvertintas vaizdas. Todėl Easy Phrases žiniasklaidos žinynuose yra daugybė nervų kelio, todėl lengviau prisiminti neseniai išmokto žodžio prasmę. Tyrimai parodė, kad šiame režime žmogaus smegenys veikia 5 kartus greičiau nei įprasta!

Trys veiksmo lygiai Easy Phrases

Šis metodas skirtas “prognozuoti” žmogaus smegenų ReActions. Visų pirma, neprarandate savo motyvacijos mokytis kalbos dėl to, kad trūksta matomų padarinių. Visi žinome, kaip svarbu turėti tinkamą motyvaciją ir norą dirbti ekologiškai. Easy Phrases kiekvieną dieną užtikrina mokymosi pažangą.

Antra, ši mokymosi sistema stimuliuoja ir aktyvina žmogaus smegenis dirbti daugiau nei penkis kartus greičiau. Tai nėra neatidėliotinas, bet jūs pastebėsite, kad staiga padidėjęs jūsų suvokimas po 3-4 dienų, kai pradėsite sugerti keletą kartų reikalingos informacijos kiekio. Po kelių dienų refleksų traktai stabilizuosis, o smegenų žievės aktyvacijos lygis visada bus penkis kartus didesnis, kai susidurs su atitinkama liežuviu.

Trečias, galbūt net svarbiausias Easy Phrases naudojimo aspektas yra tai, kad jis automatiškai pagreitina užsienio kalbos mokymąsi. Tavo laisvalaikiu nereikės galvoti ir pakartoti savo atminties žodžių – pasąmonė tai padarys tau. Pakanka paminėti, kad Easy Phrases metodas sukuria iki 15 kartų daugiau nervų jungčių nei kitų mokymo sistemų atveju.

Mokslininkai patvirtina Easy Phrases veiksmingumą

Šį užsienio kalbų mokymo metodą parengė visame pasaulyje žinomas poliglotas, 62-erių metų Allenas Kolinsas. Šis nuostabus žmogus dabar puikiai kalba 23 kalbomis ir neseniai įgijo naujų žinių dėl jo metodo.

Allenas Kolinsas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Harvardo universiteto psichologų, sociologų ir neurologų grupe, atliko keletą savaičių tyrimą, kurio tikslas buvo įvertinti Easy Phrases mokymo poveikį testuotojų veiklai. Tyrimo grupę sudarė daugiau nei 150 įvairių amžiaus grupių žmonių, kurie įvairiais atžvilgiais sugeria reikiamą informaciją.

READ  Drivelan "Ultra" - nuomonės apie erecti problemas papildymą

Visi tyrėjų grupės žmonės buvo atrinkti taip, kad nepateiktų aukštesnių nei vidutinių kalbos įgūdžių ar ypatybių, būdingų poligrafijos pramonei, todėl tyrimo metodas tapo patikimesnis. Pradžioje kiekvienas dalyvis turėjo nustatyti, kokia kalba jie norėtų mokytis, ir jiems turėtų būti pilna kalba ar kalba, kurią jie tik šiek tiek žinojo. Kitas žingsnis buvo mokytis pagal Easy Phrases metodo gaires, siekiant galutinai parengti rezultatą specialiu bandymu.

Pasibaigus rezultatams, mokslininkai nenuostabu, įskaitant testuotojus. Galutinėje Aleno Collinso parengtoje ataskaitoje teigiama, kad Easy Phrases metodo veiksmingumas yra 98 proc. Nepasiekiamas bet kuriai kitai sistemai – tai yra tai, kiek procentas respondentų išmoko pasirinktą kalbą pagrindiniame arba aukštesnėje lygmeniu per dvi savaites . Įdomu tai, kad visi grupės bandytojai pasiekė reikšmingos pažangos, todėl be laiko Easy Phrases veiksmingumas buvo 100%. Keturiolika dienų kai kurie žmonės išmoko daugiau nei vieną kalbą, taigi galima teigti, kad šio mokymosi būdas yra daug didesnis nei tikėtasi.

Easy Phrases – Nuomonė apie užsienio kalbos mokymosi metodo efektyvumą

Paskelbus tyrimo rezultatus, Easy Phrases metodas pritraukė labai plačią kalbų mokymosi srities ekspertų grupę. Vienas iš jų buvo dar vienas garsus poligliotas dr. Marco Andersas, kuris kalba 20 kalbų. “Dauguma šiandien žinomų kalbų sužinojau savo jaunystėje iki 36 metų amžiaus. Maniau, kad mano suvokimo gebėjimai buvo išnaudoti, bet tada aš atsidūriau Easy Phrases. Pasirodo, kad, nepaisant senatvės, galėjau išmokti kažką kito “. Dr. Andersas tai džiaugiasi.

Ar verta naudoti Easy Phrases metodą?

Žinios apie kelias užsienio kalbas nėra tikrai pigios. Tai retas įgūdis, kuris gali prisidėti prie sėkmės profesiniame gyvenime, bet ir asmeniniame gyvenime. Jei norite efektyviai mokytis kalbų, verta rinktis tik efektyviausius mokymosi būdus. Žiūrint ekspertų nuomones ir tyrimų rezultatus, tai yra metodas Allanas Collinsas, Easy Phrases.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*