Electricity Saving Box – nuomonės, kaina, kur pirkti energijos taupymą, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Gal keletą vyrai likę, kurie negirdėjo apie šį nuostabų prietaisą. Įrašytas į lizdą – ir Įstatymas buvo nedelsiant sumažinama 30%. Tiesiog svajonė ekonomiškas meistras …

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

“Ekonomiškas elektros” Elektros taupymo dėžutė – labiausiai sensacinga, bet ne vienintelis prietaisas tokio pobūdžio. Su kiekvienu normų, naujo “Elektros taupymo Box”, kad spinduliuoja visoje šalyje kaip karšto papločiai padidėjimas. Šio populiarumo priežastis yra ne mūsų žmonių patiklumas, o banalus noras gauti rezultatą be daryti nieko. Kitas dalykas, kad pirkėjai šių prietaisų lengviau jaustis nuskriaudžiau aukas ir ne lėkštas gerbėjai dovanėlė.

sukčiai ar tiesa? Ir ką jūs manote?

Daugelis “aukos”, kad pateisintų elektros energijos taupymo Box pirkimas yra faktas, esą jie nėra ekspertai ir todėl yra lengvai klaidinami. Aš, tačiau, nėra paveldima elektrikas, tačiau yra tam tikrų požymių, kad aiškiai nurodyti “sukčiai.”

  1. Aiškus skirtumas tarp veiklos rezultatų rodiklį ir kainas. Na, tiesa, kaip dėžutė $ 4 galėtų išgelbėti mane trečdalis (ar net pusę) elektros energijos?
  2. platinimo metodai “Elektros taupymo dėžutė”. Ar ne manote, kad toks žinių būti tinkamai atstovaujama didžiausių mažmeninės prekybos tinklų, kur jis buvo sustatyta milžinišką eilę? Vietoj to, kad prietaisas parduoti svetainėse odnostranichnikov, arba jie yra skleisti aplink individo kiemuose, vadindami save išskirtines platintojų.
  3. Tiesioginių atsakymų į paprastus klausimus stoka. Pavyzdys. “Ekonomiškas” sumažina energijos suvartojimą 30%. Gerai. Dabar mano skaitiklis daro 100 sūkių per minutę. Jei aš prijungtas į prietaisą, apsisukimų skaičius sumažėja iki 70, ar ne? Reaguodama išgirsite pakartoti istorijas apie reaktyviosios galios ir faze, bet ne teigiamai atsiliepti į.
READ  Herbigastas - nuomonė apie skrandžio ligų gydymo būdą

Taigi, net nesigilinant į technines charakteristikas, jis tampa beveik suprantama, skyrybų arba tiesa. Tačiau abejonių elementas vis dar išlieka. Be to, tai, kas vyksta mūsų viduje kovą dėl dovanėlė nuo logikos troškulys ne visada baigiasi pastarojo pergalės. Tada mes skubėti ieškoti internete informacijos apie elektros energijos taupymo Box ir realių klientų atsiliepimus. Ir, štai ir štai, mes pradėsime keisti savo mintis.

Elektros taupymo dėžė: nuomonės iš specialistų ir pirkėjų

dut coe up coor1 1 Electricity Saving Box   nuomonės, kaina, kur pirkti energijos taupymą, tai verta? Na, kaip čia nepirkti, jei aplink vien teigiamas nuomones, o ne tik pirkėjai, bet ir ekspertai, turintys žinių apie šiuo klausimu, vaizduojanti veikimo principas prietaiso. Ir tai taupo elektrą, o įtampa stabilizuoja ir prailgina prietaisų tarnavimo laiką. Čia yra tipiškas grįžtamasis ryšys “Real” pirkėjų:

Žinai, aš specialiai pasirinkau gana atsargiai nuomonę, o ne entuziastingai girti, iš kurio mylios yra “geležinkelio”. Tai pat gali būti klaidingai realus dalykas jei ne mažų dalykų neapmokėtų autoriaus galvos pora.

  1. iš veikimo niuansų, kurie neišvengiamai kyla žmonėms tikrai gauna naudos iš bet kokio įrenginio trūkumas. Žmonės tiesiog žodis žodin pakartojo tai, ką yra informacijos “Elektros taupymo Box” dėl bet kurios iš pardavimo vietų. Jis niekada nėra matęs.
  2. akcentavimas žemos kainos ir papildomų privalumų – “. Pertrūkiai tapo mažiau” Nuomonė yra aiškiai postūmis perkant, nors (turime suteikti kreditą) ne.
  3. “Daug iš padirbinių”. Aiškus užuomina, kad prietaisas neturėtų pirkti iš Kinijos, į “patikimų” parduotuvėse. Vis dėlto, dėl Aliexpress kainuoja $ 4, ir “mūsų” pluoštas už tiksliai $ 10 iki $ 40.
  4. Pagal mano yra daugiau ir pastabas. Visi jie yra neigiami, tačiau autorius nėra po bet kokį vieną atsakymo arba paneigtas iš tiesų iš jam pareikštų kaltinimų dėl nenuoširdumu.
READ  Kaip numesti svorio?

Kur yra tie “tikrieji” pirkėjai? Yra tokia profesija –

apsaugoti Tėvynės rašymo nuomonę dėl pinigų. Yra specialios platformos tarpininkai, kur klientai (pardavėjo) ieško menininkų ir atvirkščiai. Ir patikėkite manimi, kad nei viena, nei kita stoka, nėra laikomasi. Tai visai pramonei, kur viskas yra įdėti į srautą. Kuo daugiau profesinės rangovas, tuo sunkiau atskirti savo nuomonę iš nekilnojamojo ir daugiau jis uždirba. Ir tada mes įdomu, kaip tai? Visi girti produktą, mes jį nusipirkti, bet jis yra bukas gov * osios.

Elektros taupymo dėžutė ekspertų akimis

Vis dėlto, pilnas skyrybų arba bent dalį tiesos? Kaip jau sakiau, aš nesu inžinierius elektrikas. Be to, 100% humanistas. Tačiau, žiūri į kvapiesiems nuotrauką “ekonomija elektros”, net matau, kad ten nėra vietos stebuklas.

dut fhion fun1 Electricity Saving Box   nuomonės, kaina, kur pirkti energijos taupymą, tai verta?

Šiek tiek supaprastinta elektros schematiškai prietaisas yra taip. Įtampos iš elektros tinklo yra tiekiamas į kino kondensatorius, pajėgumas didesnis nei 5 microfarads. Tada, per lygintuvas tilto, srovė yra nukreipta į rezistorius, kurie sumažina srovės stiprumą. Ir visi šie domėtųsi, reikia tik, kad ji švyti dvi tipiškas kinų “akies obuolio”, kuri jie vadina LED.

Kodėl toks sudėtingumas? Na, jei būtų parduoti tik tuščią langelį, tada sukčiavimas būtų greitai atrado. Antra, LED duoti darbo išvaizdą. Trečia, tiesa yra tai, kad ši schema yra supaprastinta prototipas faktinio vieną. Jis naudojamas daugiausia pramonės šakose, kuriose yra indukcinių ar talpinė vartotojams daug. Siurblių, kompresorių, kompiuterinės įrangos … tiesiog iš šių “kaprizas” dydžio bus spinta, nepatinka pakelį cigarečių

Daugelis buitinė technika užmezgę apkrovą, kuri neturi reaktyviosios komponentas. Išimtis yra tai, kad, šaldytuvas, oro kondicionavimas, jeigu jis ne didesnis kaip 2%. Taigi, net jei teoriškai leido energijos suvartojimo mažinimą, mažinant reaktyviąją komponentą, jis negali viršyti šias apgailėtina 2%.

READ  Varyforte - nuomonė apie naują vainikinių venų preparatą

Todėl, Elektros taupymo dėžutė – pilnas skyrybos, paremta panašus į tiesą istorijų ir nusipirkau nuomones. Tikrieji sutaupyti ne manos iš dangaus, ir kasdien darbas, siekiant sumažinti elektros energijos sąnaudas ir, atitinkamai, pinigų.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "