Electricity saving box – sukčiai ar tiesa? nuomonė specialistų, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

Manau Pamečiau yra žinoma, kad eksperimentą arba sugalvoti. Visada stenkitės pirmas išbandyti skirtingų dizainų ir naujausius SMART įrenginius. Dažnai įstringa, bet kartais rasti naujų savybės yra gerai žinomos įrenginiai. Pavyzdžiui, ekonomiškas elektros Elektros taupymo dėžutė. Kai laikas buvo per televiziją kas valandą. Norėjau pabandyti – ir staiga tiesa veikia! Be to, netrukus prieš tai nusipirkau didelį vandens rezervuarą, kuris privertė žiedas ant prekystalio verpimo Stulbinantis greičiu.

nusprendė kreiptis į problemą rimtai. Pirmiausia nustatoma su internetinėje parduotuvėje. Perkant prekes iš oficialių svetainių, gauti netikras pavojus yra daug mažesnės nei pirkimo rinkose ar kinų svetainių metu. Ir, antra, bummed specialius prietaisus, kurie išmatuoti ne tik dabartinę intensyvumą, bet ir įtampą. Kaip paaiškėjo, šie prietaisai yra labai naudingas.

Kas yra žadėta Elektros taupymo langelis

Akivaizdu, kad bet kuris pardavėjas darys viską, kad girti savo prekes. Svetainėje Elektros taupymo dėžutė buvo daug įvairių viliojantis lustai, teigdamas, kad tai yra įmanoma, siekiant sumažinti elektros energijos sąnaudas beveik kelis kartus. Taigi, pavyzdžiui, tai, kas buvo parašyta apie naudojant didelės galios prietaisus: tinklo apkrovimas bus sumažintas 30-50% už plaktukas, geležies, skalbimo mašina. Ar tikrai ne tiki tokių pareiškimų, bet nebandykite, nereikia patikrinti!

Net gamintojas sakė (mano nuomone, o drąsiai), kad jo prietaisas prailgina bet elektros prietaiso gyvenimą ir yra visiškai grąžinama porą mėnesių. Čia man buvo tikrai įdomu, kaip Elektros taupymo dėžutė tada brangusis?

READ  Calmax - nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

Kaina tikrai juokinga. Nežinote, kad ji pasiteisins, tačiau net jei ne -. Tai nieko, gauti pigaus, bet įdomų eksperimentą

atkreipė dėmesį į tai, kad taupymas Boksas yra teisėta. Buvo neramu, kad mano susidomėjimas gali vairuoti šeimos biudžeto skylę valstybės baudas. Ne, laimei, nėra specialus ryšys su sandoriu nereikia – tiesiog įstrigo lizdą ir stebėkite poveikį. Taip, ir dar vienas dalykas – ji sako, kad prietaisas sumažina žalingą magnetinį lauką patalpoje. Būtų malonu.

nuomonės pagal realių žmonių elektros energijos taupymo Box

Tai buvo tikrai įdomus, bet negaliu rasti botai in tinkle pasirodė esąs gana sunku. Internetas parodė labai daug, tiek teigiamų, tiek neigiamų nuomonių taupymo Boksas naudojimui. Kai kurie žmonės rašė, kad tiesa pradėjo taupyti, kiti teigė, kad tai buvo įžūlus skyrybų. Neaišku, kas galima pasitikėti!

Taip pat buvo atpažinimo elektrikai. Jie vaikščiojo palei prietaiso ilgis ir plotis. Kai nedvejodama pasakyti populiarus))) aš tik turiu klausimą – kodėl jūs ją nupirko, jei jūs tiesiog žinojo, kas nepadeda

Taigi gal tai tikrai sugedęs, todėl nėra furychit. Mano teisė irklas apšvietė įvairias šviesas ir mirksi)))

Savybės ir veikimo principas ekonomija elektros

gerai skaitau mišrių nuomones, pažvelgė į kainą ir pagalvojau kodėl gi ne pabandyti save. Atvežtas prietaisą greitai, aš iš karto nusprendė kankinti ir pradėjo savo eksperimentus.

Dėl pradžios aš aprašyti Elektros taupymo langelis:

  • svoris – apie 150 gramų;
  • matmenys – milimetrai 120х70х40;
  • didžiausia apkrova – ne daugiau kaip 19 kW;
  • Medžiaga – plastikas, spalva plieno (tai yra mėgėjams estetika)

.

instrukcijas, kurios buvo pažymėta, kad darbo įrenginys gali esant normaliam drėgmės (85%). Pasirodo, kad vonios kambarys tai yra geriau ne klijuoti, galima deginti.

READ  Green Coffee - atsiliepimai apie Green Coffee planšetinius kompiuterius

pakilo į tinklą skaityti apie elektros energijos taupymo Box principais. Paaiškėjo, kad mane, švelniai tariant, ne eksperto suprasti šio prietaiso gudrybės yra gana sunku. Rado įvairių schemų ir formules (nekalbu) krūva. Geriausias paaiškinimas aš pamačiau jį “YouTube”. Kai juokinga mažai vyras paaiškino, kad yra dviejų rūšių energija – reaktyviosios ir aktyvus. Taupymo dėžutė sumažina vartojimo pusę srovė, taip padidinant buitinių prietaisų efektyvumą.

Kas parodė savo eksperimentus Elektros taupymo langelis

ir, ko gero, įdomiausia parodė savo eksperimentus. Pirmiausia, aš įlaipinami energijos suvartojimą, kai veikia vandens rezervuarą prieš ir po įtraukimo į tinklą elektros taupymo dėžutę. Aš tai sakau, sutaupoma 50% yra nerealu, bet yra šiek tiek skiriasi. Per valandą suvartojimas sumažėjo apie 10-15%. Gal sutapimas, bet aš noriu tikėti, kad šis poveikis bus pastovus. Tada prietaisas atsipirks per 5-6 mėnesius ir pradėti duoti pelną (sutaupytus laikomas uždirbtus pinigus).

Bet dalykas, kad mane nustebino tai normalizavimas įtampa (išbandytas įrenginys). Anksčiau, kai įjungiate geležies, skalbimo mašina arba electrochemi pradėjo mirksi į lempos šviesą.

Aš tikrai maniau aš turiu patikrinti visus laidus į butą ar keisti saugiklius nuo 15 iki 25 amperų. Bet kai prijungiate taupymas Box vatų išsilygino ir krovinys yra iš tikrųjų sumažėjo. Tai gerai, kad išsaugotumėte (nereikia skambinti elektrikas).

Kodėl jums reikia prašyti elektros energijos taupymo Box iš įgaliotųjų atstovų?

Aš mačiau kai kurie meistrai atvėrė įrenginį ir nustatė įprastą mokestį su lemputės. Taip, pirkti prekes neaišku, kur tai dar įmanoma. Todėl, kad nutartį tik oficialioje svetainėje, kuri suteikia garantiją ir nereikia anksto. Sąžiningai, jūsų Siuvimo langelis nebuvo atidarytas, tačiau svoris yra tiesiog gudrybė (sunki dėžė).

READ  African Mango 6000 - nuomonės apie lieknėjimo tabletes

Pirkti Elektros taupymo dėžutė internetu nėra sunku. Niekas tavęs paprašys palikti asmens duomenis (gerai, yra pasas, banko kortelė) arba kažkaip įrodyti savo tapatybę. Tik ten, kur pristatyti priemonę pasakyti operatorių ir mokėti po išpakavimo ir tikrinimo paketą. Prietaisas yra pigus, todėl jūs galite pabandyti nepažeidžiant šeimos biudžetą

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*