Fizikinės uždegimo simptomai su eozinofilija

[Total: 0    Average: 0/5]

Hashimoto's thyroiditis (limfocitinis oksidas, Hashimoto liga) Hashimoto thyroiditis (limfocitinis oksidas, Hashimoto liga, lėtinis limfocitoidinis tiroiditas) (Thyofooiditis Hashimoto Struma limfomatozė) yra lėtinis imuninės sistemos skydliaukės uždegimas. Pažeidimai gali būti vienodai paskirstyti visame organe arba riboti.

Povilus tireoiditas (granulomatozinis tiroiditas) Poūmio tireoiditas (granulomatozinis, skausmingas, milžiniškas ląstelinis tiroiditas) yra liga, kuriai būdingas skausmas ir skydliaukės padidėjimas. Ši situacija trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Labiausiai tikėtina, kad uždegimas sukelia virusus. Pasibaigus uždegimo forma.

Terciarinis hiperparatiroidizmas. kasos akmuo ir pankreatitas, padidėjęs šlapimo išskyrimas. Hiperparatiroidizmo diagnozė grindžiama kalcio kiekiu kraujyje, skydliaukės srities scintigrafija, kaklo rentgeno spinduliais, kompiuterine tomografija ir artrografija. Tretinio hiperparatiroidizmo gydymas. Gydymas.

Wole Riedel Wole Riedel (Riedelitis, Thyreoiditis fibrosa chronica Struma Ugnosa) yra labai reta lėtinio tiroidito forma. Riedelio vilkoje skydliaukės liauka yra išsiplėtusi ir turi stipraus pluošto minkštimą, kurio siena yra panaši į medieną, taigi kitas pavadinimas.

Nervų sistemos sifilis. Puodai ir keptuvės. Išplitęs meningitas gali sukelti padidėjusį intrakranijinį slėgio sindromą su galvos skausmais, pykinimu, vėmimu ir regos nervo disko edemu. Psichikos sutrikimai ir epilepsijos priepuoliai gali atsirasti. Antrinė žala.

Išskleistas faszinės uždegimas su eozinofilija. autoimuniniai sutrikimai, tokie kaip tiroiditas, trombocitopenija, anemija. Be to, pacientams, kuriems pasireiškia difuzinis fosciitas ir eozinofilija, pastebimi mielodisplaziniai ar limfiniai sindromai. Simptomai išpūstos faszinės uždegimo ir eozinofilijos. Klinikinis kursas.

Hipoparatiroidizmas. gali sukelti tiroiditas ar skydliaukės apšvitinimas jonizuojančiomis spinduliais. Kai kurios ligos, atsirandančios kaupiant chemines medžiagas (pvz., Cheminių elementų kaupimasis kūne). geležis ar varis) sukelia degeneracinių procesų vystymąsi paratheidozės metu. Taip pat kaklo sužalojimai, procesai.

Skydliaukės orbitopatija. yra oftalmologiškai sukelta būklė su ligos simptomų sindromu nuo akies obuolio. Skydliaukės orbitopatija lydi Graves ligą ir "Basedow" ligą, dėl kurios atsiranda laikina ar nuolatinė žala.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*