G. Oehler, W. H. Krause, Ed.

[Total: 0    Average: 0/5]

Stemplės divertikulė arba stemplės divertikula formuojama pabrėžiant gerklės ir stemplės užpakalinę sienelę su viršutinio sfinkterio sritimi. Kai kurie divertikuliai susidaro veikiant spaudimui stemplės sienelėje.

Jo formavimo priežastis centrinėje organo dalyje traukia savo sieną per sąnarius, esančius viduryje. Virš diafragmos apatinėje stemplės dalyje esančios divertikulės formuojasi pacientams, turintiems pažangią achalaziją. Vyresnio amžiaus vyrai gali būti paveikti.

Divertikulės simptomai stemplėje

Stemplės divertikulė pasireiškia pilant nurijus seiles, burbant rijant ir neskubintus maisto likučius grąžinant praėjus daugeliui dienų po nurijimo.

Divertikulė, užpildyta maistinėmis medžiagomis, gali susilpninti stemplę ir apsunkinti rijimą. Neįprasti kvapai išeina iš burnos, pacientas dažnai kosulys.

Divertikulės gydymas

Divertikulės gydymas daugiausia yra chirurginis iškirtimas arba plastikinė chirurgija. Šiuo tikslu dažnai naudojamas endoskopas.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*