Galbūt turėtumėte ketinimų geriems gydytojams?

[Total: 1    Average: 5/5]

Prieširdžių virpėjimas (lot. Fibrillatio atriorum) yra širdies ritmo sutrikimas, kuris atsiranda, kai širdies ritmas yra greitas - vidutiniškai iki 400. per minutę nekoordinuotų prieširdžių veiksmų. Tai atsiranda dėl sužadinimo bangos pasikartojimo, atsirandančio dėl skirtingų bangos refrakcijos laiko prieširdžių raumens skaidulose. Todėl impulsai cirkuliuoja į atriumą ir stimuliuoja tik tuos pluoštus su trumpesniu refrakcijos laiku, dėl kurių atriuminio raumens depolarizacija ir trijų (o ne suspaudimų) atriumo susidarymas. Prieširdžių susitraukimų stoka sukelia blogesnį širdies kamerų užpildymą, o sutrikęs kraujagyslė atriumoje prisideda prie gretimų trombų susidarymo.

Sutrikimas gali būti paroksizmas ar lėtinis (daugiau kaip 48 valandos).

Prieširdžių virpėjimo priežastys

Prieširdžių virpėjimas dažniausiai susijęs su hipertiroidizmu ir širdies ir kraujagyslių ligomis Varšuvos mieste. tarp kitų :.
- hipertenzija,
- kairiojo veninio audinio stenozė,
- aterosklerozinis degeneracija,
- vainikinių arterijų liga,
- kardiomiopatija,
- širdies ir plaučių sindromas,
- Aš turiu širdies priepuolį.

Prieširdžių virpėjimas taip pat gali pasireikšti žmonėms, kuriems nėra širdies ir kraujagyslių ligų, tokiu atveju jis vadinamas vieniša prieširdžių virpulija (lotyniškais). arba idiopatinė prieširdžių virpėjimas) arba idiopatinė prieširdžių virpėjimas. Šis sutrikimas yra lengvai gydomas ir nesukelia jokių komplikacijų.

Prieširdžių virpėjimo simptomai ir diagnozė

Pacientams, sergantiems lėtiniu prieširdžių virpėjimu ir lėto skilvelio veikimu, gali nebūti jokių simptomų arba jie gali skųstis nelygiu širdies ritmu.

Dėl paroksizminės prieširdžių virpėjimo atveju greitas skilvelių poveikis (lotyniškas) įvyksta vienu metu. Jei sergate tachiaritmija (tachyaritmija paroksismalis), gali atsirasti širdies susitraukimų problemų.

Prieširdžių virpėjimui sergantiems pacientams bendras silpnumas ar silpnumas yra širdies susitraukimų dažnio simptomai.

Auskulcinė medicininė apžiūra rodo, kad pacientas nėra visiškai išmatuotas ir dažnai yra širdies ritmo sutrikimas.

Elektrokardiografinis tyrimas (EKG) yra prieširdžių virpėjimo ir diferencialinės diagnozės diagnozavimo pagrindas su paroksizminiais prieširdžių plakimo ir paroksimalios tachikardijos atvejais. Įrašai yra būdingi: nėra posūkių, nevienodo dydžio ir atstumo tarp refrakcijos f, širdies kamerų nepermatyvaus ritmo (QRS sindromai yra supraventrikuliai ir nereguliarus, galimas elektros keitimas).

Komplikacijos prieširdžių virpėjimui

Dažniausia prieširdžių virpėjimo komplikacija yra širdies nepakankamumas. Kraujo krešuliai yra itin pavojingi atriumui, nes jie gali sukelti antrinę arterijų emboliją smegenyse, plaučiuose, inkstus, galūnes, žandikaulį ar blužnį.

Prieširdžių virpėjimo gydymas

Paroksizminio prieširdžių virpėjimo gydymas atliekamas ligoninės aplinkoje ir priklauso nuo pagrindinės ligos gydymo pažangos, fibriliacijos trukmės, praeities arterijų strigčių, širdies dydžio ir paciento individualių predispozicijų.

Pacientams, sergantiems nuolatine virpėjimu ir išsiplėtusia širdimi, nėra veiksmingo ir ilgalaikio gydymo. Tokiu atveju pacientui suteikiami antikoaguliantai dėl užblokavimo pavojaus. Nuolatinio ir veiksmingo gydymo trūkumas taip pat reiškia hipertirozę, aktyvų uždegiminį procesą širdyje ir reikšmingą veninio audinio sienelės susiaurėjimą.

Prieširdžių virpėjimo gydymui, kai nėra kontraindikacijų, širdies nepakankamumas gerėja pagal širdies raumenų ir kaulų funkciją. Prieš pradedant gydymą raumenų ir skeleto sistemos būdu, pacientams, sergantiems nuolatine prieširdžių virpėjimu arba ankstesnėmis perpildytomis ligomis, būtina gydyti antitromboziniu preparatu.

Širdies ritmo raumenyse naudojami tokie metodai kaip farmakologinė kardioversija arba elektrinė kardioversija, kuri laikoma efektyviausia.

Be to, po to, kai širdies ritmas buvo atstatytas, naudojamas chinidino gydymas. Gydymas taip pat palaiko "Digitalis" naudojimą. Kvinidino terapija yra atliekama nuolat stebint dėl galimybės sukelti toksinį vaisto poveikį ar šalutinį poveikį, dėl kurio vaistų vartojimą reikia nutraukti. Dažniausias šalutinis poveikis yra pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, galvos skausmas, regos sutrikimas.

Kartais gali atsirasti odos simptomų, pvz., išbėrimas vietoje, vienkartinė išbėrimas, dilgėlinė ir centrinės nervų sistemos simptomai, pvz., astma, raudonoji vilkligė. karščiavimas, sąmonės netekimas, mieguistumas. Taip pat gali atsirasti papildomų skilvelių kontrakcijų ir intraventrikulinio laidumo sutrikimų.

Dieta daugiausia grindžiama gyvūninių riebalų pašalinimu ir druskos suvartojimo mažinimu.
Zhaneta Malec

- Vidaus ligos ", Andrzej Szczeklik, ed. Praktinė medicina, Krokuva.
- "Interna Harrisona", Fauci, Braunwald, Isselbacher, Wilson, Martin, Kasper, Hauser, Longo, Ed Czelej, Liublinas.
- Vidaus ligos ", Francisekas Kokotas, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
- Interna ", Włodzimierz Januszewicz, Franciszek Kokot, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

Komentarai Prieširdžių virpėjimas

Zibi | 2010-02-07 13:27

Vakar, trečią kartą jie mylėjo mane WCT Opolėje, manau, jie pervertina mane doze, nes aš susilpnėjau * im * ir susmuko 🙁
Gal turite gerų gydytojų guolių?

laiko | 2010-03-23 15:11

Aš gydau save su "Biosotal 80" ir sustokite
gilus įkvėpimas mirksi, geriamas b. šaltas vanduo su nedidele vandens gurkšna ir tinkama vaistų dozė Linkiu jums geros sveikatos.

laiko | 2010-03-23 15:14

Aš rekomenduoju Katovicų-Ochojeco gydytojus padėti man.

anacho | 2010-10-24 11:13

turiu tris miokardo infarktas, tris baitus ByteG_BX - šiuo metu du, aš turiu elektrokardiogramį, turiu skydliaukės ligą - neveiklumą - taip vadinamą. Hashimoto *. Prieš savaitę aš patekou į prieširdžių virpėjimą, kuris, atsižvelgiant į išsiskyrimą, spontaniškai įvyko ligoninėje. Man rekomenduota skirti profilaktinį vaistą, vadinamą * Multaq (dronedaronu), kuris apsaugo skydliaukę ir kuris nėra kompensuojamas Nacionalinio sveikatos fondo, bet kainuoja apie 400,00 PLN. Aš esu pensininkas, todėl mano pensija nėra * susitarimas *. Ar kas nors man patars, ką daryti, kad būtų išvengta AF be tokių išlaidų?

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*