Golden Caviar Mask – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

24k Nano Gold kamieninių ląstelių kolageno kaukes buvo populiarus Rytų Azijoje metų, bet jie pradeda gauti pripažinimą visame pasaulyje. Pagaminta su 24K aukso dribsnių hidrolizuotas kolageno ir kitų anti-senėjimo ingredientai, kolageno kaukės yra kaip super maisto savo veidą. Naudojant juos reguliariai, jūs galite padaryti jūsų oda lygi ir elastinga, o sumažinti senėjimo požymius, visi per keletą minučių reikalas.

“Yra daug būdų, kaip padidinti jūsų odos kolageno gamybą skaičius, tačiau vienas iš patogiausių ir efektyviausias būdas yra naudojant kolageno kaukė. Taikant kaukę yra greitas ir paprastas, bet nauda yra didžiulė.

Toliau 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie kolageno kaukes.

1. Kolagenas yra svarbiausias statybinis blokas odos

kolageno gamybą sumažėja kaip jūs amžiaus, todėl jūsų oda tampa plonesnė, džiovintuvas, silpnesni ir mažiau atsparūs. Tai veda į smulkias raukšleles ir raukšles ir Žuvo odos formavimosi. Kai pasieksite 30 metų amžiaus, jūsų oda praranda kasmet maždaug 1,5% savo kolageno parduotuvėse. Iki 40 metų amžiaus, jūsų kūnas jau prarado apie 15% savo natūralaus kolageno.

Kolagenas yra gausu baltymų savo kūną – jis suteikia jūsų odos tvirtumą ir elastingumą. Vadinama “jaunimo baltymai”, kolageno pagreitina odos ląstelių apyvarta ir teikia paramą savo odos struktūrą. Maksimalus jūsų odos kolageno bus laikyti jį sklandžiai, apkūnus ir raukšlių nemokamai. Kolageno kaukės yra skirtos padidinti jūsų odos kolageno ir sulėtinti kolageno degradaciją.

2. Pasirinkite 24k Nano Gold kolageno kaukė pagaminti su hidrolizuotas kolagenas

Kolagenas sudaro amino rūgščių, kurios yra būtinos, kad iš firmos, jaunatvišką odą prižiūrėti, bet ne visi kolageno produktai gyventi iki teigia, kad aplink juos. Nes kolagenas yra didelis baltymų, jis negali prasiskverbti į dermos jei ją taikyti į odą, kaip yra. Kad kolageno molekulių turi būti absorbuota per odą, jie turi būti labai mažos, todėl maži, jie gali prasiskverbti į dermos sluoksnį odą.

hidrolizuotas kolagenas yra apdorota forma kolageno, kuris yra gaunamas, kai jūs suskaidyti kolageno skaidulų. O ne teikiant aminorūgštis, kurios turi būti suskirstyti ir tada iš naujo surinkti į kolageno, hidrolizuotas kolagenas suteikia nedideli, tinkami naudoti grandinės peptidus. Hidrolizuotas kolagenas įsiskverbia į dermos, absorbuojamas į kraujotaką, ir tada paleidžia kolageno gamybą odos matricoje.

3. 24k nano aukso kolageno kaukes pasiūlyti skirtingus naudos

“Geriamojo Kolagenas yra veiksminga, nes ji leidžia jums padidinti kolageno gamybą ir sustiprinti odą iš vidaus į išorę, tačiau taikant kolageno jūsų odai taip pat turi savo privalumų. Kolageno kaukės pasiūlyti skirtingus naudos, dėl to, kad jie apima tiek odos paviršiuje ir yra suleidžiama su ingredientų, kad giliai įsiskverbia ir drėkina odą masyvo. Kaip papildoma nauda, ​​kai jūs paliekate kolageno kaukę ant veido, jis drėkina ir stangrina odą, suteikia jums trumpąją kosmetinis remontas.

4. 24k nano aukso kolageno kaukės yra patogu ir gali būti naudojamas bet kur

Kodėl Mokėti dideli pinigai ne SPA, kai jūs galite pareikšti SPA namuose su kolageno veido kaukę? Kolageno kaukės yra puikus būdas išlaikyti gražią odą ir suteikia jums pretekstą Padovanokite sau kiekvieną savaitę. Jie ateina fasuojami į maišelį ir yra skirtos, kad tilptų per veidą. Jie turi skyles savo akis, nosį ir burną. Kolageno kaukės yra ekonomiška, paprasta naudoti, ir neturi neigiamo šalutinio poveikio, o kitų tipų kolageno gydymą, kaip ir kolageno injekcijos, gali būti skausmingas ir brangus.

5. 24k nano aukso kolageno kaukes papildyti kolageno gamyba

Naudojant 24k nano aukso kolageno kaukė sustiprina natūralią organizmo kolageno gamybos ciklą. Kai kreipėsi į veidą, kolageno kaukes pasiūlyti ilgalaikę naudą. Kitos kolageno gydymas gali suteikti odai greitą impulsą, bet poveikis yra laikinas. Kolageno kaukės atjauninti odą giliai drėkina ją ir skatinti kolageno gamybą, kuris galiausiai sumažina smulkias raukšleles ir raukšles.

“Norėdami pasiekti geriausius rezultatus su kolageno kauke, nuplaukite veidą su švelniu valikliu pašalinti visus nešvarumus ir makiažo likučius. Nors tai nėra absoliučiai būtina, garuose veidą iš anksto, taip pat gali būti naudinga, nes ji atveria poras. Būtinai taikyti kaukę tolygiai, siekiant užtikrinti, kad ingredientai įsiskverbia į odą tolygiai.

Kadangi kolageno svarbu išlaikyti jūsų odos tvirtumas, patvarumas ir jaunatvišką išvaizdą, svarbu išlaikyti įpročius, kurie skatina kolageno gamybą. Taikant kolageno kaukę du tris kartus per savaitę, galite duoti savo odai kolageno suleidžiama padidinti jam reikia.

Be to į hidrolizuotas jūrų kolageno, Golden Caviar Maskcontains kitų odos maitinantis sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, hialurono rūgšties, skvaleno, ir citrinų rūgšties, pagamintas iš vaisių, kurie visi padėti hidratas, gyvinti, ir lifto ir tonas. Kolageno molekulės taip pat yra pakankamai įsiskverbti savo poras mažas ir į savo dermos sluoksnio odos, paleidimo kolageno gamybą ir sumažinti smulkias raukšleles ir raukšles.

Išbandykite patys. Padidinkite savo odą ir patirti Red Carpet spindesio vos 15 min. Užsisakykite 24k aukso nano kamieninių ląstelių kolageno veido kaukė.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*