Gulf-Atria blokas

[Total: 0    Average: 0/5]

Disociacijos sinoatrial yra nereguliarus širdies susitraukimų dažnis, kurį sukelia laidumas tarp sinusinio mazgo ir priekinio judesio raumens.

Priklauso nuo sinuso priekinio bloko priežasties
- išeminė širdies liga (prieširdžių infarktas),
- miokarditas (difterija),
- nervingasis nervinis refleksas,
- apsinuodijimas chinidinu ar digiziliu,
- padidėjęs kalio kiekis kraujo serume.

Simptomai sinuso priekinio bloko

Sinuso atriumo blokas pasireiškia širdies sustojimo, laikino galvos svaigimo ar Morgagni-Adams-Stokso sindromo simptomais. Sinuso priekinio bloko simptomai yra panašūs į sinusinės stabdžių sistemos simptomus.

Elektrokardiogramoje, skirtingai nuo sinuso, širdies elektrinis pertraukimas yra kartojamas ankstesnių P-P intervalų. Atsižvelgiant į bloko sunkumą, bradikardija (sumažėjęs širdies susitraukimų dažnis) yra daugiau ar mažiau paplitusi.

Sinusų sinusų bloko gydymas

Sinuso sinusinio bloko gydymas turėtų būti atsargus. Simptomiškai, atropinas arba efedrinas įvedamas po oda kas kelias valandas. Ūminiu sinusų-prieširdžių bloku kortikosterapija gali būti efektyvi, t. Y. Sintetinių antinksčių hormonų naudojimas gydymo tikslais. Morgagni-Adams-Stokso sindromų atveju kortikosterapija naudojama keletą kartų per dieną. CzAsami gali reikalauti laikino ar nuolatinio širdies elektrostimuliavimo.
Zhaneta Malec

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*