Gydymo ir prognozės rezultatai yra blogesni

[Total: 0    Average: 0/5]

"Goodpasture" pacientai praneša apie įvairias gripo simptomų formas (ypač negalavimą, karščiavimą, raumenų ir sąnarių skausmą). Kai kurie pacientai kenčia nuo svorio ir apetito praradimo. Simptomai vystosi su gerove ir nuolatiniu nuovargiu.

"Goodpasture" kvėpavimo takų ligos simptomai yra dispnėja, kosulys, hemoptizė (dažnai pirmasis pacientų simptomas). Ši nuotrauka yra susijusi su vezikuliniu kraujavimu, būdingu ligos eigai. Paciento auskultavimas rodo, kad krešulių buvimas plaučių pagrindu. Inkstų pusėje atsiranda simptomų, susijusių su glomerulonefrito vystymu ir intensyvėjimu.

Dažniausiai pasitaiko periferinių edemų, ir gali egzistuoti kartu arterinė hipertenzija, ypač inkstų nepakankamumo pabaigoje. Pirmiausia pacientams pasireiškiantys simptomai paprastai būdingi kvėpavimo sistemai arba inkstams.

Laikotarpis tarp antrosios sistemos (organo) prisijungimo simptomų gali skirtis nuo vienos savaitės iki vienerių metų. Be to, kiti simptomai yra skrandžio ir žarnyno sutrikimai, tokie kaip pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas ir kt.

Goodpasture diagnozė

Goodpasture diagnozė yra pagrįsta tipiniais klinikiniais požymiais ir antikūnų prieš bazinę membraną (anti-GBM) buvimą paciento serume. Diagnozė patvirtinama atliekant histologinį mikroorganizmo, gauto iš paveikto organo, ištyrimą po atitinkamo dažymo.

"Goodpasture" negalima diagnozuoti, jei dėl plaučių pokyčių nėra inkstų nepakankamumo. Be to, diagnostikos procese gali būti naudinga nustatyti nenormalius laboratorinius tyrimus, kurie nėra būdingi ligai, nes jie taip pat gali pasireikšti kitų ligos atvejų metu.

"Goodpasture" diferencijuojamoje diagnozėje atsižvelgiama į kitas panašių pazeidimų inkstuose ir plaučiuose priežastis, taip pat ligas, kurios gali sukelti intersticinį kraujavimą. Taip pat reikėtų apsvarstyti kitas glomerulonefrito formas, inkstų venų trombozę, susijusią su plaučių embolija ir kartu širdies bei inkstų nepakankamumu.

Goodpasture gydymas

"Goodpasture" atveju svarbu naudoti glikosteroidus (pvz., Glikozidų naudojimą). metilprednizolonas) kartu su ciklofosfamidu. Tai būtina esant ūminėms ligos formoms.

Serumo antikūnai turi būti pašalinti, kaip įmanoma, naudojant plazmaferesį (gydymą reikia nutraukti, kai antikūnų nebevartojama, tačiau 6-9 mėn. Kartu su ciklosofamidu reikia vartoti glikosteroidų).

Pasibaigus Goodpasture ligos gydymui ir pasiekus teigiamą terapinį poveikį, preparatus reikia palaipsniui nutraukti. Po tokio gydymo grįžta retai.

Goodpasture ligos prognozė

"Goodpasture" paprastai greitai išsivysto ir per trumpą laiką sukelia kvėpavimo ir inkstų nepakankamumą. Dažniausios mirties priežastys yra plaučių kraujavimas ir kvėpavimo nepakankamumas. Tačiau prognozė yra sėkminga, kai ankstyva terapija ir intensyvus gydymas ūminiu ligos laikotarpiu. Daugelis pacientų patiria šį ligos etapą.

Gydymo ir prognozės rezultatai yra blogesni, jei diagnozės metu jau yra inkstų nepakankamumas. Tada, jei pacientai išgyvens, jiems dažnai reikia visą gyvenimą trunkančio dializės. Inkstų transplantacija nėra susijusi su padidėjusia transplantacijos atmetimo rizika, jei kraujo serume nėra aptikta antikūnų prieš bazinės membranos.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*