Handy Heater – atsiliepimai, komentarai, kaina, pirkti dabar

[Total: 0    Average: 0/5]

Su šaltuoju metų laiku žmonės įsigyti šildymo prietaisai atvykimą. Tačiau daugelis prietaisai suvartoja daug energijos, kuri reikalauja papildomų išlaidų. Išsaugoti dirbs su nešiojamų šildytuvas “patogu gudrus”. Nuomonės šio prietaiso beveik išimtinai teigiamas, nes ji neužima daug vietos, turi galingą šildymo galimybes ir sunaudoja mažai energijos. Skaityti daugiau apie tai ji papasakojo straipsnyje.

Kodėl namas šalta?

Daugelyje reikalaujamus Europos namus su žiemos atėjimas jis tampa kietas. Prieš kambarys buvo patogus atmosferą, reikalauja aukštos kokybės darbą šildymo sistemos ir gerai organizuota šilumos perdavimo. Žmonių, kurie domisi šalto būsto priežasčių daug. Paprastai šis reiškinys yra susijęs su:

 1. Šalti radiatoriai. Tikriausiai, jie turi oro vamzdelį pašalinti kurį norite išleisti orą. Baterija gali būti užblokuotas. Priežastis gali būti slepiasi katilinėje.
 2. šaltų sienų. Tai yra bendras veiksnys patalpoje šalta. Šis reiškinys slypi sienos, Šiaurės pusėje, iš interpanel siūlių sunaikinimo, defektai plonumas.
 3. Oro srauto iš Windows. Šis reiškinys gali būti senų ir naujų namų. Langai paprastai menkai reglamentuojama, gali turėti defektą. Daugelis namuose, pastatytuose skubotai, tų pačių statybos bendrovių taupyti ant plastikinių langų ir jų tikslų koregavimas kokybę.
 4. Projektas nuo durų. Oro patenka dėl spragas ir izoliacija putų stokos akivaizdoje. Pirmuoju atveju, norite pakeisti duris naujas, ir, antra, tai geriau atlikti putų apdorojimą.
 5. projektas iš kapoto ar vėdinimo sistemą. Šis įrenginys turi užpūsti orą iš buto, o ne leisti jį. Jei yra sutrikimas, būtina juos pašalinti, tad ekspertai.
 6. Šaltojo lubų. Užšaldymo šią patalpų dalį paprastai rasti žmonių, gyvenančių viršutiniame aukšte. Lubų užšąla dėl prastos mansarda izoliacija arba nusidėvėjusi stogo.
 7. šaltas grindų. Ši problema kyla iš pirmame aukšte keleiviams. Žiemą, rūsio žemoje temperatūroje, todėl grindų ir užšąla.

tokių problemų paprastas šildymas dažniausiai nepadeda. Būtina papildomai šildyti patalpą, pašalinti defektus. Asistentas šiuo atveju bus tarnauti kaip nešiojamasis šildytuvas.

Prietaiso aprašymas Patogus šildytuvas

Nešiojami šildytuvas Rovus Patogus šildytuvas yra nešiojamas, kompaktiškas šildymo prietaisas. Jis neturi laidų, tai jungiamas į elektros lizdą. Dėl mažo dydžio, galite jį visur su manimi.

Žiemą šaltis gali būti bet kur. Prietaisas gali būti naudinga viešbutyje, traukinio kupė, garažas, Biuras. Prietaisas gali šildyti salė iki +32 sek. Pirkėjų atsiliepimai patvirtina geriausią veikimą šildytuvas.

Daugelis vartotojai vertina už kompaktiškumas ir efektyvaus veikimo prietaisas. Galia yra ne blogiau nei kitų panašių įrenginių. Daugelis pirkėjų per kelerius metus prietaiso naudojimo ir nesiskundžiu kokia.

Įranga Patogus šildytuvas

Šildytuvas turi šiuos parametrus:

 1. Sukurtas iš karščiui atsparaus plastiko.
 2. tipas šildytuvas -. Terminiai ventiliatoriai
 3. Keramikos kaitinimo elementas.
 4. Termostato buvimas.
 5. Yra apsauga nuo perkaitimo.
 6. Yra reguliatorius.
 7. Yra ekranas.

atsiliepimus, šildytuvas “patogu Crafty” yra vienas iš patogiausių prietaisų, tarp tokių įrenginių. Jis yra pagamintas iš karščiui atsparaus plastiko, turintys aukšto atsparumo poveikio, kuri apsaugo nuo žalos numetus. Su keramine kaitinimo elemento pagalba užtikrina maksimalų šilumos perdavimą ir greitas šildymas iš kambario. Keramikos šyla oras, ir dviejų greičių ventiliatorius platina ją tolygiai.

Šildymo elementas yra ugniai, ji neturi išdžiūti oro neteršia jį su degimo produktai. Prietaisas veikia beveik be garso. Pagal termostatas su skaitmeninio valdymo pasiekiama pageidaujama temperatūra. Prietaisas neturi perkaisti, nes pasiekus norimą temperatūrą automatiškai atjungtas.

Built-in reguliatorius leidžia nustatyti norimą temperatūrą šilto oro. Kaip matyti iš grįžtamojo ryšio šildytuvas “patogu Crafty” sunaudoja 85% mažiau elektros energijos lyginant su kolegomis. Šio objekto užtikrina keramikos šildytuvo. Dėl laidų nesant prietaisas yra paprastas naudoti. Iš kištuko mobilumas leidžia jį naudoti su skirtingų lizdų. Įranga apima vadovą ir vienerių metų garantija. Atsiliepimai pirkėjų rekomenduojama pirmiausia perskaitykite prietaiso naudojimo taisykles.

Rankinis Patogus šildytuvas

atsiliepimus, nešiojamas šildytuvas “Rovus patogu Tricky” lengva naudoti. Tai reikės tik prijungti ir nustatykite norimą temperatūrą. Jei pageidaujate, nustatyti laikmatį su norimu laikotarpiu šildymo, tada prietaisas išsijungia automatiškai.

Prietaisas idealiai tinka šildyti mažas ir dideles kambariai. Tai pasirinktas vonios kambarys. Nepakeičiamas prietaisas vaiko kambario, kur ji yra ypač svarbu, kad jis buvo jaukus ir šiltas.

Privalumai Patogus šildytuvas

Lyginant su analogais, šildytuvas patogu Šildytuvas turi šiuos privalumus:

 1. kompaktiškumas.
 2. Tiesioginis ryšys.
 3. Didelio stiprumo.
 4. ugnies.
 5. Termostato buvimas.
 6. skaitmeninė valdymo sistema.
 7. Energijos suvartojimas klasė A ++.
 8. Šildymo vienodumas.
 9. už prieinamą kainą.

Šildytuvas “Handy Tricky” nuomones, kuri tarnauja kaip įrodymas, kad tokių išmokų egzistavimas neturi vertas konkurentų. Ir tai taikoma charakteristikas ir kainą. Dažnai gamintojas daro renginius, todėl kaina yra dažnai mažos.

Kur nusipirkti Handy šildytuvas?

Kaip parodė grįžtamojo ryšio šildytuvas “patogu Tricky”, tai geriau pirkti per oficialioje svetainėje gamintojo. Tiesiogiai su pirkimo, vartotojas apsaugo save nuo trūkumų turinčių prekių pirkimo. Į kitas svetaines yra pirkti klastotės rizika. Reguliariai parduotuvėse prekės per ne rasti. Tai geriau apsaugoti save nuo pirkimo klastotės pasirinkti produkto oficialiame gamintojo.

Neigiami atsiliepimai galima rasti iš tų žmonių, kurie pirko produkto trečiųjų šalių išteklių, nes tai, ką dalykas buvo klaidingas. Tokie prietaisai gali atlikti triukšmo, kad greitai suskaidyti. Norėdami užsisakyti Jums reikia užpildyti formą su Jūsų vardą ir telefono numerį. Operatorius Kontaktai klientui paaiškinti pristatymo detales. Mokėjimas grynais pristatymo gavus. Maskvoje ir VPB pristatymas trunka 2 darbo dienas ir pristatymas į kitus regionus yra iki 7 dienų. Dėl nuomonių, kaina šildytuvas “patogu Hitura” akcijų yra 2490 ….

Įranga Patogus šildytuvas

Tai šildytuvas turi naujovišką darbo būdą. Prietaisas gali būti prijungtas prie bet kurio lizdo. Ji stora prigludusios ir tinka prie sienos, todėl kitą nebus jokius komentarus. Ačiū mygtuką ON / OFF bus įjungti ir išjungti įrenginį su paprasta spaudoje.

Po įjungimo jūs turite pasirinkti norimą temperatūrą per 15 iki 32 C. vartotojas gali nustatyti ventiliatoriaus greitį. Tyliai prietaisas šildo kambarį. Jūs galite užprogramuoti įrenginį, reikiamu laiku jis pasišalins. Dėl nuomonių, šildytuvas “Rovus patogu Tricky” lengva naudoti.

Išvada Patogus šildytuvas

Taigi, prietaisas yra naudinga kiekvienuose namuose, kur temperatūra yra nemalonūs žmonėms. Su savo paprasta operacija ir puikių eksploatacinių savybių, prietaisas bus sukurti jaukią atmosferą.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "