Heine liga – Medina

[Total: 0    Average: 0/5]

Inkubavimo laikotarpis yra nuo 3 iki 35 dienų. Infekcija gali būti asimptoma (dažniausiai). Šiuo atveju nustatomas tik viruso buvimas gerklėje, žarnose ir kraujyje. Žmonėms, sergantiems asimptominėmis infekcijomis, antikūnai prieš virusą taip pat parodomi serume.

Heinego-Medinos ligos abortų forma vadinama mažesne liga, taigi ji sudaro keletą procentų visų infekcijų. Infekcija pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų įsitraukimu, virškinimo trakto sutrikimais, raumenų ir sąnarių skausmu.

Po kelių dienų simptomai išnyksta savaime. Smegenų skystyje nėra sutrikimų. Viruso dalelės gali būti aptiktos išmatose ir gali būti nustatyti specifiniai antikūnai serume.

Nepavykusi (padangų) forma iš pradžių yra kaip persileidimo rūšis. Kai mažesnės ligos požymiai išnyksta, kūno temperatūra padidėja po kelių dienų (net iki 39 laipsnių Celsijaus) ir vystosi padangų sindromas. Simptomai išlieka kelias dienas.

Paralyžiuota forma yra retesnė Heinego-Medino ligos apraiška. Pirminiai simptomai yra tokie patys, kaip ir nenaudojamo tipo. Po kelių dienų nuo pirmųjų simptomų atsiradimo atsiranda simptomų, kurie paprastai pasireiškia greitai, o kartais prieš tai nėra jokių anksčiau žinomų simptomų. Prieš sužalojimą, raumenys dažniausiai yra skausmingos.

Dėl negalavimų labai sunku sėdėti. Nugarkaulio dalyje paralyžius randama raumenyse arčiau viršutinės ir apatinės galūnių.

Neatitikimų pasiskirstymas yra asimetriškas. Pėdų tipui būdingi paralyžiantys veido raumenų, gerklės ir gomurio simptomai, po kurių lieka liežuvis ir akių raumenys. Pavojingos kvėpavimo problemos kelia papildomą riziką.

Heine-Medino ligos diagnozė

Kai kurios Heinego-Medinos ligos diagnozės gali būti pagrįstos virusologiniais tyrimais, patvirtinančiais viruso buvimą ar sąlytį su mikroorganizmu (ypač jei liga yra besimptomė, neveikli ar nekenksminga).

Diagnozės nustatymas palengvina cerebrospinalinio skysčio pokyčius paralyžiuotoje formoje. Sunkiausi pažeidimai pastebimi laikotarpiu prieš traumų atsiradimą.

Smegenų skilvelio slėgis dažnai padidėja, o ląstelių skaičius taip pat padidėja. Iš pradžių vyrauja daugiakaminiai leukocitai, po kurių sekasi limfocitai. Trečioji ar ketvirta ligos savaitė pastebimai padidėja baltymų kiekis smegenų skystyje.

Heinego-Medino ligos diferencijavimas turėtų apimti tuberkuliozinį meningitą, polineuropatijas, virusinės centrinės nervų sistemos ligas ir kitas ligas su panašiais klinikiniais simptomais.

Heinego-Medinos ligos gydymas ir profilaktika

Heinego-Medinos ligos gydymas yra tik simptominis. Pateikite pacientui visišką ramybę. Svarbu užtikrinti, kad galūnės būtų tinkamai išdėstytos, kad išvengtumėte raumenų susitraukimų. Be to, šiltos apykaklės atpalaiduoja raumenų skausmą.

Pacientus, kuriems yra kvėpavimo sutrikimų, reikia kreiptis į specializuotus centrus, o dažnai būtina kvėpuoti. Siekiant sušvelninti ligą, vartojami analgetikai.

Lenkijoje privaloma prevencinė vakcinacija yra skirta Heinego-Medina ligos sukėlimui išvengti. Pirmoji vakcinos dozė vaistui įvedama į raumenis arba intradermiškai 3-4 mėnesių amžiaus. Kita polivalentinė inaktyvuota vakcina skiriama praėjus 6-8 savaites po pirmosios dozės.

Paskutinis (po oda arba į raumenis) įvedamas 2-ajame amžiuje (16-18 mėnesių). 6 metų amžiaus vakcina skiriama per burną (taip vadinama "vakcina"). pirmoji revakcinacija).

Heine-Medino ligos prognozė

Bendras mirtingumas nuo Heinego-Medino ligos yra keletas procentų. Traumų nutraukimas priklauso nuo pažeidimų masto ir sunkumo. Kartais simptomai atsinaujina greitai, kartais pagerėjimas yra lėtas, trunka keletą mėnesių ir nėra baigtas. Kai raumenų atrofija įvyksta greitai, prognozė nėra sėkminga.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*