Idiopatinė plaučių fibrozė

[Total: 0    Average: 0/5]

Idiopatinė plaučių fibrozė yra kitokia plaučių pneumonija. Vyrai, vyresni nei 60 metų amžiaus, labiausiai tikėtina, kad bus paveikti, nors jie gali pasireikšti bet kuriame amžiuje. Idiopatinė fibrozė primena tokias ligas kaip pneumokoniozė ir kitos jungiamojo audinio ligos. Deja, to priežastis dar nėra išsamiau išdėstyta.

Idiopatinės fibrozės būdingas bruožas yra burbulo sienos pažeidimas. Liga gali sukelti cianozę, hipoksemiją, intersticinę edemą ir uždegimą. I tipo pneumocitai sunaikinami ir pakeičiami II tipo penumocitais. Nepaisant tinkamo gydymo, liga progresuoja.

Idiopatinės plaučių fibrozės simptomai

Idiopatinė plaučių fibrozė atsiranda kosulys be atsitrenkimo. Būdingas progresuojantis uždegimas. Liga labai klastinga. Bandymo metu įkvėpimo faze gali būti girdimas gniuždymas. Dažniausiai atsiranda periferiniai pūsleliniai, cianozė ir plaučių širdis. Radiologiniam įvaizdžiui būdinga daugybė nukrypimų.

Idiopatinės plaučių fibrozės gydymas

Idiopatinės plaučių fibrozės, kaip ligos, kurios priežastis yra nežinoma, gydymas negali būti veiksmingai gydomas. Rūkymo nutraukimas, kosulys ir deguonies terapija gali būti naudojamos kaip pagalbinės priemonės.
Monika Kozak

- patologija ", Robbins, ed." Urban & Partner ", Vroclavas.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*