Įgimta aukšta padėklų pozicija

[Total: 0    Average: 0/5]

Klinikinio tyrimo metu pečių pakeltas, kaklo struktūros sutrumpėja ir išplėsta, pečių vieta yra aukšta, o peties apatinis kampas pašalinamas. Be to, stebimas nenormalus kaklo kontūras ir sutrumpintas peties sutrikimas. Kartais galite jausti, kad peilis nėra tinkamai prijungtas prie stuburo.

Tipiškas požymis taip pat yra mobilumo ribojimas pečių sąnaryje, ypač judėjimas. Taip yra dėl neteisingos padėties ir riboto peilio judėjimo krūtinės atžvilgiu. Peties sąnario judėjimas paprastai yra normalus.

Įgimtos aukšto ašmenų padėties pripažinimas

Diagnozės nustatymas nėra sudėtingas dėl paciento būdingos išvaizdos. Paprastai paciento tyrimo metu pastebėti simptomai palengvina diagnozę. Be to, esant ištvermui, radiologinis bandymas atliekamas priekinėje / galinėje dalyje, stovint ir laisvai nuleidus rankas.

Rentgeno spinduliai turėtų apimti visą kaklo ir krūtinės dalies stuburo, krūtinės ir pečių sąnario struktūras iš abiejų pusių. Radiografinis vaizdavimas naudojamas pokyčių sunkumui įvertinti. Detalesnė analizė. Kompiuterinė tomografija dažniausiai nėra atliekama dėl tokių defektų, tačiau tai gali padėti nustatyti, ar egzistuoja ir kiti lydimi stuburo pokyčiai. Atsižvelgiant į šukos padėtį, liga suskirstyta į lengvą, vidutinio sunkumo ir sunkią formą.

Įgimtos aukšto ašmenų padėties gydymas

Didelio ašmenų padėties apdorojimas veikia. Juo siekiama pagerinti aplinkinių struktūrų funkciją ir atsižvelgti į kosmetikos aspektą ligos. Procedūros požymiai apima tam tikrus defekto sunkumo laipsnius. Švelnios deformacijos su geru judesiu pečių sąnoje nereikalauja chirurginio defekto korekcijos.

Vidutinės ir sunkios ligos formomis siekiama pagerinti judėjimą pečių srityje ir simetrišką pečių ašmenų padėtį. Net visiškai sureguliuotas ašmenys operacijos metu šiek tiek trumpesni, dėl ko pastebimas skirtumas tarp apatinių ašmenų struktūrų, kuris yra lengvai kliniškai pastebimas. Simetrinis apatinių kampų nustatymas neįmanomas, nes jis yra susijęs su didesniu neurologinių komplikacijų pavojumi.

Optimalus gydymas turėtų būti atliekamas 3-5 metų vaikams. Veiksmas susideda iš disko ištraukimo iš netinkamų jungčių su nugarkauliu ir krūtiniu, raumuo priekabų pašalinimo ir perkėlimo arba jų pailgėjimo. Tada ašmenys persikelia ir tvirtinami naujoje žemesnėje padėtyje.

Svarbus peties pasislinkimas gali pakenkti peties plutui, kuris yra svarbus nervų pluošto viršutinės galūnės veikimui. Komplikacijų rizika didėja proporcingai peties sumažėjimo laipsniui. Ši rizika taip pat susijusi su kitų vystymosi defektų (pvz., Ligos buvimu) sąveika. įgimtas skoliozė). Ašmenų tvirtinimas į naują padėtį turi būti stabilus, bet neapsiriboti jo mobilumu.

Pooperacinis pagerinimas apima pratimus, kurie padidina peties sąnario judesius ir sustiprina pečių ratlankio raumenis. Prognozė įgimtai aukštai menčių padėčiai yra sėkminga.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*