Infekcijos Kvėpavimo sistemos grybai

[Total: 0    Average: 0/5]

Yra daug grybelinių infekcijų, užimančių kvėpavimo sistemą. Kiekviena sisteminė, gilus ir oportunistinė mikozė gali turėti būdingų simptomų. Ligos atsiranda tada, kai įkvepiamos užkrėstos grybelinės formos. Jie vystosi žmonėms, turintiems imuniteto sutrikimų, silpnų ir manančių, kad kraujagyslių prieigą.

Kandidatas

Dažniausiai pasitaikantys patogeniniai grybai apima Candida albicans, sukelianti kandidozę. Audiniuose grybelis atskleidžia save kaip mielės struktūrą, tikrą ar numanomą grybą. Jis randamas gleivinėse, odoje ir daugelyje vidaus organų.

Kandidatinė pneumonija primena pneumoniją, kurią sukelia pneumocistai, nes yra daugybė mazgelių įsiskverbimo. Liga dažnai pasireiškia žmonėms, sergantiems leukemija.

kriptokokozė

Kitas grybas yra Cryptococcus neoformans, kuris sukelia kriptokokozę. Ši liga paprastai išsivysto žmonėms su imunitetu, daugiausia AIDS sergantiems žmonėms. Liga gali paveikti centrinę nervų sistemą, plaučius ar visą kūną. Tačiau pirmoji grybų vieta yra plaučiai. Jie auga želės formos masių pavidalu.

Mucormycosis

Kitas oportunistinės mikozės tipas yra mucormoxosis. Mucormycsotic grybai kolonizuoja nosies ertmes ir paranalinius sinusus. Tada jie išplito į kitus organus. Jie plaučiuose ima radiologinį "paršelio" vaizdą.

Aspergiliozė

Kita vertus, aspergiliozė pasireiškia ir pacientams, sergantiems astma. Grybas sukelia esamų ertmių kolonizacija, pvz., limfmazgiai ir limfmazgiai. po bronchų, tuberkuliozės ar cistų dilatacijos.

Kitos plaučių mikozės

Plaučius taip pat gali kolonizuoti dymorfiniai grybai, pvz. Coccidioides immitis. Jie yra giliai plaučiuose. Klinikiniai mikozės požymiai gali būti panašūs į ūminę plaučių infekciją, skiepijamą profilaktinę ligą ar lėtinę plaučių ligą su ertmėmis.

Kvėpavimo grybelinės infekcijos gydymas

Kandidatai turi naudoti boraką su glicerinu arba netamicinu ir imidazolo dariniais. Mielių infekcijose - gencijoniškos violetinės, deimantinės žalios ir aukščiau paminėtų preparatų.
Monika Kozak

- patologija ", Robbins, ed." Urban & Partner ", Vroclavas.
- Pediatrija ", B. Górnicki, B. Dębiec, ed.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*