Infekcinės uždegimo žarnos judesiai

[Total: 0    Average: 0/5]

Infekcinė žarnyno liga yra liga, kurioje patogenai yra įvairūs mikroorganizmai. Tai dažniausiai: viruso sukimosi, kalcivirų, Escherichia coli ar Corynebacterium.

Infekcijos sukeliantys veiksniai priklauso nuo amžiaus, imuniteto, dietos ir aplinkos veiksnių, tokių kaip būsto sąlygos ir visuomenės sveikata. Parazitai ir pirmuonys taip pat sukelia žarnyno ligas, pvz., žarnyno liga. Entamoeba histolytica.

Infekcinės žarnos ligos simptomai

Infekcinis žarnų uždegimas daugiausia pasireiškia viduriavimu. Uždegiminės opos yra retos. Pastebėsite kepenų, blužnies ir limfmazgių plitimą.

Infekcinės žarnos ligos gydymas

Infekcinis žarnyno uždegimas gydomas dieta. Tada įvedami antibiotikai arba sulfonamidai.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*