Inkstų greitas progresuojantis glomerulonefritas

[Total: 0    Average: 0/5]

Labai dažnai greitas glomerulonefritas prasideda nuo nespecifinių simptomų, prakaitavimas naktimis, raumenų skausmas, sąnariai, pilvas ir juosmens sritis. Pacientai karščiuoja ir silpni.

Spartus progresuojantis glomerulonefritas atsiranda nefrito sindromo forma, jo tipiniai simptomai yra hipertenzija, laipsniškas išmatuota šlapimo kiekio sumažėjimas, vidutinio patino, šlapime yra aptiktų baltymų ir aktyvių nuosėdų, išsiskyrusių eritrocitų, dysmorfinių, eritrocitų ir granulių ritinių formos .

Be to, kraujo laboratoriniai tyrimai gali aptikti antikūnus ir imuninius kompleksus, kurie išskiria imuninį atsaką, kuris yra būtinas ligai. Diagnozę galima patvirtinti inkstų biopsija - stebint tipinius histologinius pokyčius, be klinikinių ir laboratorinių kraujo ir šlapimo simptomų.

Greito progresuojančio glomerulonefrito gydymas

Svarbu pradėti gydymą kuo greičiau dėl progresyvios ligos progresavimo - praėjus vienam mėnesiui inkstų pokyčiai gali būti negrįžtami. Gydymas susideda iš kelių etapų: pirmiausia sukelia remisiją (tai yra keisti inkstų pokyčius), tada atstatymas turėtų būti išlaikytas, taip pat svarbu stebėti inkstų funkciją. Žinoma, recidyvo atveju imamasi reikiamų terapinių priemonių, kad vėl pagerėtų inkstų funkcija.

Kortikosteroidai (metilprednizolonas ir prednizonas) ir ciklofosfamidas yra pagrindiniai vaistai, vartojami greito progresuojančio glomerulonefrito gydymui.

Greitai progresuojančio glomerulonefrito prognozė

Greitai progresuojančio glomerulonefrito prognozė priklauso nuo morfologijos pokyčių progreso. Inkstų funkcija dažnai visiškai negrįžta.

Nepageidaujama progresija gali būti rodoma dėl didelio kreatinino kiekio kraujyje (pažeisti inkstai negali pašalinti šio vaistinio preparato metabolizmo tinkamu greičiu - todėl jo kaupimasis kraujyje), sumažėja inkstų ir fibrozės audiniai. Esant reikšmingam inkstų funkcijos sutrikimui, jų funkciją galima pakeisti tik dialize. Šia liga nėra spontaniškų trūkumų.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*