Iš pradžių atsiranda tik diskrečių simptomų

[Total: 0    Average: 0/5]

Klinikinis Alzheimerio ligos eiga yra progresuojantis. Iš pradžių yra tik diskrečių simptomų. Pacientas praneša apie atminties sutrikimą, tačiau klinikiniame tyrime nenustatyta jokių sutrikimų. Tada atsiranda stadija, kurioje atminties sutrikimai jau yra matomi. Pacientai gali pasimesti, keliaujant į nežinomas vietas, aplinkiniai žmonės pastebi, kad blogėja jų darbo užduotis, sunku prisiminti jų pavardes, o kartais pacientas vertingus daiktus pateikia netinkamose vietose.

Klinikinių tyrimų metu šiame etape nenustatomi dėmesio sutrikimai, o patys simptomai gali sukelti nerimą pacientui. Kai vyksta vidutinio sunkumo kognityvios funkcijos sutrikimai, pacientas nežino apie dabartinius įvykius, yra nuostolių dėl atminties, susijusių su savo istorija, yra apribojimų valdyti savo piniginius išteklius ir keliauti savarankiškai.

Pastebimas dėmesio sutrikimas rekomenduojant serijinį paciento pašalinimą (pvz., 6 iš 100 kiekvieno). Paprastai šiame etape nėra laiko ir žmogaus sutrikimų. Pacientas neigia bet kokią anomaliją, kuri yra gynybinis mechanizmas.

Klinikinio tyrimo metu pacientas nebegali veikti savarankiškai, nes jis nebegali atsiminti įvykių, kurie jiems buvo svarbūs, o chAsami patiria laiko įvertinimo trikdymą. Kai liga progresuoja, pacientas nepamenu sutuoktinio ar jo globėjo, tik palaiko ankstesnių įvykių pėdsaką, reikalauja pagalbos kasdieniame gyvenime, pasikeičia asmenybė ir rimtų emocinių sutrikimų.

Ekstremaliais Alzheimerio ligos atvejais verbaliniai gebėjimai visiškai prarasti - pacientas duoda tik vieną garsą. Atsiranda neurologiniai sutrikimai, šlapimo nelaikymo sutrikimai, negalėjimas vaikščioti (pacientas lieka gulėti). Stažuotojo tipo žmogui reikia kasdienės veiklos, pvz., Maisto ir gėrimų, dienos kasdienėje tualetėje.

Alzhaimerio ligos gydymas

Alzheimerio liga nėra priežastinio gydymo, kuris nutraukia smegenų pažeidimus ir nėra jokių klinikinių požymių. Yra tik simptominio gydymo galimybė. Vaistiniai preparatai turi būti vartojami - cholineterazės inhibitoriai (donepezilas, rustygmine, galantaminas) - palaipsniui didinant dozes.

Geras atsakas į Alzheimerio gydymą taip pat pasireiškia po memantino vartojimo. Terapija padeda tobulinti pažinimo funkcijas, tačiau mažai įtakoja elgesio sutrikimus ir kasdienį paciento funkcionavimą. Jei pasireiškia depresija, skiriamos citalopramo, sertralino ir venlafaksino.

Psichoziniai simptomai gydomi neuroleptikais. Atminties mokymai atlieka svarbų vaidmenį nefarmakologinio valdymo metoduose ligos pradžioje ir vėliau kasdien veikiant. Labai svarbu rūpintis sergančiuosius.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*