Iš pradžių jie turi Mažosios gamtos

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindinis ūmios choreografijos simptomas yra nevalingi judesiai, nepriklausomi nuo žmogaus valios. Iš pradžių jie nėra labai intensyvūs. Su jais atkreipiamas dėmesys į vaiko dėmesį, o tėvai dažnai juos nervingai paaiškina, nes jų dukra ar sūnus negali ramiai sėdėti vienoje vietoje, iš jo rankos išstumia daiktus, neatsakingai juda ir rašo.

Tai keičia psichinę paciento būklę. Vaikas tampa jautrus, verksmingas, emociškai nestabilus ir lengvai pavargęs. Sunkūs psichiniai sutrikimai (pvz., Psichinės sveikatos problemos) yra reti. haliucinacijos).

Motorinis nerimas kartais vystosi greitai, dažnai netyčiniai judesiai turi didelį intensyvumą, dėl to neįmanoma atlikti kasdienės veiklos (vaikščiojimas, stovėjimas ar normalios veiklos vykdymas). Visiškas klinikinis netyčinių judesių vaizdas yra labiausiai ryškus veido mimikos raumenims ir tolesnėms galūnių dalims.

Emocijos intensyvėja dėl klinikinių ūminės chorejų simptomų, o simptomai išnyksta miego metu. Esant sunkioms ūminio hepatito formoms gali pasireikšti kalbos, kramtomoji ir rijimo sutrikimai, o kvėpavimas yra nereguliarus ir nutrūkęs. Nepageidaujami judesiai yra greiti, trumpalaikiai, kintamieji ir asimetriški. Atrodo, kad jie yra sukurti, derinant į visus judesius, priklausančius nuo valios.

Nuolatinis ūmios chorejų simptomas yra raumenų įtempimo sumažėjimas, kuris yra net tada, kai nevalingi judesiai yra susilpnėję ar sustabdyti. Tada pacientai negali judėti savo galūnių, kurie atrodo visiškai paralyžiuoti.

Neurologinio tyrimo metu sukelti gilūs refleksai gali susilpnėti, o esant dideliam raumenų įtempties sumažėjimui visiškai pašalinami.

Ūminės echinokokozės diagnozė

Ūminę echinokozę galima diagnozuoti pagal klinikinį vaizdą, kuris rodo tipinius simptomus. Labai dažnai galima patvirtinti streptokokų infekciją atliekant specialius laboratorinius tyrimus.

Įtarimas dėl ūminės echinokozės gali papildomai sukelti kitų simptomų, rodančių senosios streptokokų bakterijų infekcijos (bendrų negalavimų ir širdies struktūrų uždegimo), egzistavimą. Tik smegenų skysčio tyrimas rodo, kad padidėja ląstelių skaičius (pleocitozė). Neurologinis tyrimas neturi atskleisti jokio paviršinio ar gilaus pojūčio pakitimų.

Atskirdamas ūmus pažeidimus, reikia atsižvelgti į visas ligas, kuriomis gali atsirasti nevalingi judesiai. Ypač svarbu atmesti ar patvirtinti Hantingtono ruošą.

Ūminės echinokokozės gydymas

Gydymas turėtų būti atliekamas visiškai ramus. Rekomenduojama naudoti antibiotikų terapiją, nes ji turi naudingą terapinį poveikį, ypač jei yra kitų ligų, susijusių su kitomis sistemomis. Be to, gali būti skiriami raminamieji ir migdomieji vaistai.

Tačiau dažnai gydymas nėra pakankamai efektyvus, nes simptomai nevisiškai išnyksta, kurie gali būti susiję su nuolatinių ir negrįžtamų centrinės nervų sistemos pokyčių ūminiu hepatitu.

Prognozė ūminio pažeidimo metu

Ūminė choreja trunka vidutiniškai 2-3 mėnesius. Lengvesni simboliai išnyksta po kelių savaičių. Prognozė yra gera. Liga retai sukelia mirtį; mirtį daugiausia sukelia širdis, o ne centrinės nervų sistemos pokyčiai. Negydyti smėlynai dažnai paverčia.

Tinkamo gydymo valdymo įgyvendinimas pagerina prognozes ir suteikia galimybę visiškai gydyti ūmus hepatitas. Simptomai yra panašūs į kitas sistemas ir organus, todėl blogesnė jų progresija, ypač jei yra uždegiminių širdies pokyčių.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*