Iš pradžių pacientams kyla sunkumų

[Total: 0    Average: 0/5]

Diabetinė osteoartropatija reiškia osteoartikuliarinės sistemos pokyčius cukrinio diabeto metu, ypač kai jis blogai gydomas ir cukraus kiekis yra didelis. Ūminė artropatija pasireiškia mažiau nei diabetu sergančių žmonių dalis.

Diabetinė osteoartropatija dažniausiai pasireiškia tarp 50 ir 50 metų amžiaus, 60 metų amžiaus, ir yra vienodai paplitusi abiem lytims. Paprastai jis veikia kelio ar nugaros smegenis, o labai retai - viršutines galūnes. Pažeidimai paprastai įvyksta asimetriškai.

Diabetinės osteoartropatijos priežastys yra nenormali jutimo inervacija, o tai žymiai sumažina refleksus, reguliuojančius raumenų įtampą. Be to, regeneracijos procesai sutrinka dėl vegetacinės sistemos sutrikimų ir medžiagų apykaitos sutrikimų.

Diabetinės osteoartropatijos simptomai

Diabetinė osteoartropatija yra neskausminga. Pirmuoju laikotarpiu pasikartojimai ir poslinkiai atsiranda dėl sąnarių kapsulių pažeidimo ir raiščių atsipalaidavimo. Iš pradžių pacientai susiduria su sunkumais vaikščioti dėl pernelyg didelio sąnario judesio, tada išsivysto patinimas ir aiškiai deformuojamos bendros struktūros.

Diabetinė osteoartropatija dažnai egzistuoja odos bėrimas. Diabetinių pažeidimų metu nėra kraujotakos sutrikimų. Diferencijuojant reikia atsižvelgti į sąnarių ir navikų uždegiminius procesus.

Diabetinės osteoartropatijos gydymas

Diabetinės osteoartropatijos gydymas yra sunkus. Pradinėse ligos stadijose turėtų būti dedamos pastangos išsaugoti sąnarį, pvz., gulėdamas. Būtina vengti mikro-traumų (pvz., Pasirenkant tinkamą avalynę). Iš pažengusių pažeidimų pirmiausia gydomos komplikacijos (pvz., Inkstų ar inkstų liga). kaulų lūžiai). Taip pat svarbu nepamiršti tinkamo pagrindinės ligos - diabeto - gydymo.
Mariusz Kłos

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*