Išsamesnės vaizdo apklausos yra, pavyzdžiui, sekančios

[Total: 0    Average: 0/5]

Pagrindinis metabolinio sindromo simptomas yra pilvo nutukimas, kuris apibrėžiamas kaip liemens apskritimas, didesnis arba lygus 80 centimetrų Europos moterims, ir 94 centimetrai europiečiams. Pilvo nutukimas vadinamas visceraliu nutukimu, o riebalinis audinys pirmiausia atsiranda didesniame tinkle.

Iš pradžių metabolinio sindromo atveju arterinė hipertenzija, kuri yra svarbus metabolinio sindromo komponentas, pasireiškia tik esant dienos spaudimo ritmo pokyčiams, ypač dėl to, kad jo vertės nakties metu nesumažėja, kaip tai rodo sveiki žmonės normaliomis sąlygomis.

Kraujospūdžio parametrai padidinami, jei nustatomas sistolinis kraujospūdis 130 ar didesnis, arba diastolinis kraujospūdis yra 85 mm arba didesnis už gyvsidabrį (mm Hg). Diagnostinė reikšmė yra susijusi su anksčiau diagnozuota hipertenzija ir jos terapija šiuo metu vyksta. Laikui bėgant, jo laipsnis gali didėti, kuris pastebimas ne tik periodiškai, bet ir nuolat.

Papildomi metabolinio sindromo simptomai yra komplikacijos, susijusios su kraujospūdžio ir gliukozės nenormalių verčių, taip pat su lipidų metabolizmu.

Metabolinio sindromo diagnozė

Diagnostinis metabolinio sindromo valdymas yra pagrįstas metabolinio sindromo komponentų paieška. Nenormalus liemens apskritimą rodo padidėjęs liemens apskritimas arba vadinamasis "vielos perimetras". liemens / biodermo santykis (liemens ir klubo apskritimo santykis - WHR), kuris teisingai neviršija 0,8 moterims ir 1 vyrų.

Tikslesni vaizdavimo bandymai yra, pavyzdžiui, kompiuterinė tomografija ar magnetinis rezonansas, bet ne įprastinis pilvo nutukimas.

Be nutukimo, metabolinio sindromo diagnozavimo kriterijai reikalauja ne mažiau kaip dviejų iš keturių rodiklių: padidėjusio trigliceridų kiekio arba šio būklės gydymo, DTL cholesterolio kiekio sumažėjimo arba šių sutrikimų gydymo, padidėjusio gliukozės kiekio nenuoseklumo ar ankstesnės diagnozės nustatymo 2 tipo cukriniu diabetu, ketvirtas kriterijus yra padidėjęs kraujospūdis ar anksčiau diagnozuota hipertenzija.

Vyresni kriterijai buvo laboratoriniai atsparumo insulinui ar padidėjusios insulino koncentracijos serume rodikliai, tačiau šiuo metu nėra būtina patvirtinti šiuos parametrus, norint diagnozuoti metabolinį sindromą.

Kiti diagnozavimo proceso veiksniai yra šie: krešuliavimas ir fibrinolizės sutrikimai, baltymų (albumino) buvimas šlapime, per didelė antinksčių funkcija, padidėjęs šlapimo rūgšties kiekis ir homocisteinas kraujo serume.

Metabolinio sindromo gydymas

Nefarmakologinis gydymas yra metabolinio sindromo gydymo pagrindas ir yra susijęs su geriausiu terapiniu poveikiu. Patartina pakeisti savo gyvenimo būdą mažai kaloringu dieta, svorio mažinimu, taip pat reguliariais fiziniais pratimais.

Metabolinio sindromo gydymas yra susijęs su jo atskirų komponentų (hipertenzija, lipidų metabolizmo ir nutukimo pakitimais) terapija, todėl tai sudėtinga procedūra. Be to, metabolinis sindromas sergantiems pacientams yra farmakologinis metodas, kuris padidina jautrumą audinių insulinui.

Šiuo tikslu reikia skirti geriamųjų preparatų (dažniausiai metformino, akarbozės, glitazonų ir glitazarų). Bendras ligos gydymas tuo pat metu yra anti-diabetinė prevencija ir širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimo prevencija.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*