Kai kliūtis buvo pašalinta, atrodo, Polinurija

[Total: 0    Average: 0/5]

Barjerinė nefropatija gali būti dalinė ar visa. Jis gali būti ūmus ar lėtinis ir paveikti skirtingas šlapimo takų dalis. Dėl šios priežasties pastebimi skirtingi morfologiniai pokyčiai ir šiek tiek kitoks klinikinis progresas. Paprastai nėra būdingų simptomų, leidžiančių greitai ir lengvai nustatyti diagnozę.

Pacientai pirmiausia praneša apie skausmą - ūmiose situacijose gali pasireikšti inkstų kolių pobūdis (stiprus, staiga pasirodantis juosmens ar šoninės dalies pilvaplėvės srityje, būdingas radiacija link gaktos simfizės ir išorinių lytinių organų), lėtiniais atvejais pacientai nepraneša apie skausmą .

Minkštiniai sutrikimai yra dažnas simptomas (daugiausia sumažėjęs ar padidėjęs išleidžiamo šlapimo kiekio dienos kiekis ir sutrikusios inkstų ligos simptomai: deginimas šlapinantis, nuolatinis pilvo šlapimo pūslės pojūtis ir dažnas šlapinimasis). Kai kliūtis pašalinama, atsiranda Poliurija.

Barjerinės nefropatijos pripažinimas

Vaizduojant pacientą galima diagnozuoti naviką, dažnai liga pasireiškia kartu su hipertenzija. Baltymai atsiranda šlapime, eritrocitai, aptikti baltieji ląsteliai, šlapimo nuosėdose aptikti šlapimo rūgšties kristalai. Jei sutrinka inkstų funkcija, padidėja kreatinino koncentracija, atsiranda acidozė ir kalio koncentracija yra žemesnė už normalią koncentraciją.

Diagnozė padeda nustatyti vaizdą - dažniausiai yra šlapimo takų ultrasonografija, rodanti skysčių stagnaciją šlapimo takuose ir dažnai patvirtina kliūties aukštį. Būtina atlikti vaizdo diagnostiką, nes klinikiniai ir laboratoriniai simptomai gali rodyti tik tam tikras šlapimo takų patologijas ir neleidžia nustatyti tam tikros diagnozės.

Barjerinės nefropatijos gydymas ir komplikacijos

Atsižvelgiant į skirtingą kliūties vietą, barjerinės nefropatijos priežastis ir įvairią inkstų funkcijos sutrikimą, kiekvieno paciento gydymui reikia individualaus požiūrio. Tačiau pagrindas yra pašalinti kliūtis ir skausmą ir diastolinį gydymą. Profilaktinis antibiotikų vartojimas yra svarbus, nes viena iš dažniausiai pasitaikančių komplikacijų yra šlapimo takų infekcijos, dėl kurios atsiranda sepsis, ekstremaliais atvejais. Svarbu prisiminti apie vandens ir elektrolitų metabolizmo sutrikimų kompensavimą.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 227 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*