Kembridžo dieta

[Total: 0    Average: 0/5]

Kembridžo dieta

Kembridžo dieta pagrįsta energijos tiekimo verte nuo 1500 iki 800 ar dar mažesnių. Mityba turi visas maistines medžiagas: baltymą, nedidelį kiekį angliavandenių ir riebalų, vitaminų ir mineralų kiekį, kurio reikia organizmui.

Maistas yra pramoniniu būdu paruoštų sriubų, barų ir gėrimų miltelių pavidalu. 3 savaičių trukmės griežta dieta, po kurios prasideda 2 savaičių mišraus maitinimo, kai gatavi produktai sumaišomi su įprastiniais valgiais, Weight Loss yra maždaug 3 kg.

Ši dieta taip pat padeda sumažinti MTL ir trigliceridų kiekį kraujyje, taip pat gliukozės ir kraujo spaudimo koncentraciją.

Mityba buvo sukurta Kembridžo universiteto mokslininko, kuris 1960 m. Jau buvo suinteresuotas nutukimu. 1968 m. Jis pradėjo rengti mitybos formules. Dieta turėjo turėti šias savybes: …

 • kūno svorio netekimas, panašus į bado streiką, bet be šalutinio poveikio
 • pakankamas baltymų kiekis, kad būtų išvengta riebalų kūno svorio
 • sumažėjęs angliavandenių kiekis, dėl kurio atsiranda šviesos ketozė ir sumažėja bado jausmas
 • pakankamas vitaminų ir mineralų tiekimas, kad būtų išvengta mitybos trūkumų.
 • Po tyrimo, Londono ir Kembridžo nutukimo klinikose buvo skatinama mityba. Galiausiai, Kembridžo dieta 1984 m. Buvo parduota Jungtinėje Karalystėje.

6 laipsnių Kembridžo dieta

Weight Loss grindžiamas 6 energijos lygiais. Kasdieninė energijos vertė svyruoja nuo 415 kcal iki 1500 kcal. Reikia griežtai laikytis šių taisyklių.

 • 1 klasėschema tarp 416 ir 615 kcal kcal gali būti naudojama tik su gydytojo sutikimu ir prižiūrint gydytojui. Tai skirta tiems žmonėms, kuriems reikia greito Weight Loss, tačiau be jokių sveikatos ar narkotikų kontraindikacijų. Šis laipsnis yra pagrįstas tik paruoštais valgiais iš Kembridžo dietos. Jis gali būti naudojamas mažiausiai 1 savaitę ir maksimaliai 3 savaites.
 • 2 klasėatitinka 810 kcal per dieną. Jis gali trukti ilgiau nei 3 savaites. Be 3 kempingo dietinių produktų ir didelio 0,5% riebumo pieno, leidžiama naudoti vieną įprastą maistą, kurio kaloringumas yra 260 kcal.
 • 3 klasė– 1000 kcal per parą. Jis yra pagrįstas dviem kembridžo mitybos dietomis, dideliu pienu 0,5% riebalų ir 2 įprastiniais valgiais: pusryčiais (200 kcal) ir pietumis (400 kcal).
 • 4 klasė– 1200 kcal per dieną. Didėjant sunaudotų kalorijų kiekiui, tradicinių patiekalų skaičius padidėja iki 3: pusryčių (200 kcal), antrųjų pusryčių (200 kcal) ir pietų (400 kcal). Jūs vis tiek turėtumėte valgyti 3 kempingo dietos valgius ir 1 didelį 0,5% riebalų pieno stiklinę.
 • 5 klasėyra dietos stabilizavimas, – 1500 kcal. Šiame etape patiekiama viena kempingo dieta su 0,5 litrais pieno su 0,5% riebalų ir 4 įprastiniais patiekalais: 250 kcal pusryčiai, 300 kcal antrieji pusryčiai, 500 kcal desertų pietūs ir 100 kcal pietų pusryčiai.
 • 6 klasėyra mažesnio kūno svorio išlaikymo laikotarpis ir atitinka daugiau kaip 1500 kcal kaloringumą. Siekiant išvengti šio poveikio, rekomenduojama didinti fizinį aktyvumą.

Visą dietą gerkite 2 litrus skysčio. 3-5 etapai turėtų trukti dvi savaites, tačiau juos galima pratęsti.

Kembridžo dietos neturėtų būti vartojamos:

 • nėščios moterys ir maitinančios motinos
 • jaunesni nei 18 metų, – jaunesni nei 18 metų, – jaunesni nei 18 metų, – jaunesni nei 18 metų
 • pacientai po miokardo infarkto ar insulto ir asmenys, kuriems per pastaruosius 3 mėnesius buvo atlikta rimta operacija.

Reikėtų prisiminti, kad tokios ligos, kaip inkstų ir kepenų nepakankamumas, šizofrenija, sunki depresija, anoreksija ir bulimija, 1 tipo diabetas, hipertirozė, Cushingo sindromas, porfirija ir širdies liga, yra šio tipo Weight Loss metodo kontraindikacijos. Lengvos širdies, inkstų, kasos ir kepenų ligų, 2 tipo diabeto, tulžies akmenų, šlapimo takų ir hipertenzijos atveju gydytojas visada turi nuspręsti, ar naudoti kembridžo dietą.

Kembridžo dietos privalumai

 • Paruoštos sriubos, gėrimai, kokteiliai ir košės nereikalauja specialių įgūdžių ar laiko pasiruošti.
 • Rapid Weight Loss

“Cambridge Mini Diet”

 • Dėl ketozės, ypač mažiausios šilumingumo turinčios dietos, išsivystymo, silpnumo ir mieguistumo jausmas, pykinimas ir vėmimas gali atsirasti nemalonus burnos kvapas.
 • Gali prisidėti prie pagrindinio metabolizmo mažinimo
 • Gali sukelti vidurių užkietėjimą
 • Kembridžo gatavi produktai yra brangūs.
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*