Klenbuterolis – nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletes

[Total: 0    Average: 0/5]

Klenbuterolis – nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletes

clenbuterol na odchudzanie 300x199 Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletesKlenbuterolis yra vadinamasis. riebalų degiklis. Jas dažniausiai naudoja kultūrininkai, kol jie dirba su vadinamąja skulptūra. Reguliariai naudojant klenbuterolį galite pasiekti labai įspūdingų efektų. Tačiau prieš tai pasieksime, verta sužinoti, kaip tai veikia, ir ar verta jį naudoti Weight Loss. Tai gali sukelti daug nepageidaujamų simptomų, tokių kaip: vėmimas, drebulys ir daugelis kitų simptomų, kurie kraštutiniais atvejais gali net sukelti mirtį.

Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje klenbuterolis buvo pašalintas iš rinkos 1988 m., Anksčiau naudojamas kaip vaistas nuo bronchų astmos. Tačiau panašaus poveikio narkotikų, salbutamolio, dabar yra.
Klenbuterolis priklauso simpatinių vaistų grupei, t.y. tiems, kurie stimuliuoja simpatinę nervų sistemą. Klenbuterolis dažnai naudojamas kultūristams dėl jo greito veikimo ir todėl tiesioginių padarinių.

750x100 Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletes

Kaip veikia Clenbuterol?

clenbuterol balkan pharmaceuticals 300x200 Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletesClenbuterolis turi panašų poveikį efedrinui ir, skirtingai nei efedrinas, jo poveikis yra keletą kartų stipresnis. Tai svarbi informacija visiems, kurie ieško patikimo palaikymo. Klenbuterolis laikomas: …………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ……………………………………….

 • atpalaiduojantis – tai “ramina” kvėpavimo takų raumenis bronchų išsiplėtimas
 • riebalų degiklis – stipriai stimuliuoja medžiagų apykaitą ir lipolizės procesus
  Thermogenesis accelerator – padidina energijos sąnaudas, daugiausia iš riebalų;
 • stimuliatorius – padidina katecholaminų (adrenalino, noradrenalino ir dopamino) aktyvumą. Išleidžiami į kraują, jie veikia adrenerginius receptorius. Tai yra baltymai, paskirstyti skirtinguose organuose, kurie perduoda į savo ląstelių membranas informaciją, kurią siunčia adrenalinas, dėl ko kyla specifinis atsakas. Katecholio aminai padidina kraujospūdį, pagreitina širdies ritmą ir padidina gliukozės kiekį kraujyje.
READ  Hallu Forte - "hallux" kamerų įvertinimai

Kas naudoja klenbuterolį?

Klenbuterolis naudojamas tiek profesionalių, tiek mėgėjų sportininkams.

Kontraindikacijos klenbuterolio vartojimui

Kontraindikacijos klenbuterolio vartojimui yra širdies ir kraujagyslių ligos ir nervų sistemos ligos.

Klenbuterolis kaip neleistinas dopingo agentas

clenbuterol 300x155 Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletesKlenbuterolis yra neleistinas dopingo agentas. Tačiau kultūristas jas naudoja riebalams naikinti arba išvengti jo kaupimosi. Labai dažnai jis derinamas su anaboliniais-androgeniniais steroidais, pvz. testosteronas, kuris sustiprina klenbuterolio termogeninį aktyvumą.
Didelio našumo sportininkai, ypač tie, kurie praktikuoja ištvermę, naudoja klenbuterolio ir eritropoetino mišinį, kad padidintų jų kūno charakteristikas.

Klenbuterolis dopingu: kruopšta dozė

clenbuterol tabletki 004 300x258 Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletesKlenbuterolio dozavimas priklauso nuo to, kaip preparatas veikia konkrečiam asmeniui. Iš pradžių rekomenduojama vartoti mažiausias dozes -20-40 mikrogramų per dieną, po to palaipsniui didinti iki 60-100 mg per dieną. Ekstremaliais atvejais 120-160 mikrogramų dozės yra priimtinos. Tačiau reikia prisiminti, kad preparatas didina kraujospūdį.
Klenbuterolis vartojamas ne ilgiau kaip 4-6 savaites, o po to organizmas tampa atsparus, todėl tolesnis naudojimas nesukelia jokio poveikio.
Žmonėms, kurių tikslas padidinti svorį, preparatas turėtų būti vartojamas apie 3-4 savaites. Po šio laikotarpio jis praranda savo savybes kaip anabolinis agentas, išlieka tik jo stimuliuojantis poveikis.

adipex na odchudzanie Klenbuterolis  nuomonė apie stiprias lieknėjimo tabletesŠalutinis klenbuterolio poveikis

 • kūno drebulys (be kita ko, rankos efektas).
 • nemiga, nemiga
 • per didelis prakaitavimas
 • krūtinės skausmas
 • padidėjęs kraujospūdis,
 • pykinimas ir vėmimas,
 • rėmuo.

Tyrimai su gyvūnais parodė, kad didelė klenbuterolio dozė sukelia nuolatinius ir negrįžtamus branduolių, kepenų ir raumenų pokyčius. Buvo nustatyta, kad apsinuodijimai klenbuterolio yra mirtini.

DĖMESIO

Klenbuterolis gali neigiamai veikti kepenis. Prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju. Ypač jei jis vartojamas kartu su lauko steroidais, antibiotikais ar kitais hepatotoksiniais preparatais.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*