Kupažino dieta

[Total: 0    Average: 0/5]

Kupažino dieta

Kopūstų mityba daugiausia grindžiama sriubomis, kurių pagrindinis ingredientas yra kopūstai. Mėsos ir javų produktai yra aiškiai ribojami.

Bendrieji principai dėl kopūstų dietos

Tai trunka 7 dienas. Per šį laiką valgomi daugiausiai balti ir itališki kopūstai, kartais dar ir marinuoti. Planuojama sumažinti kūno svorį 3 – 6 kg per mėnesį.

Kiekvieną dieną jie valgo kopūstų sriubą, susidedančią iš itališkų arba baltųjų kopūstų galvos, 6 svogūnų, 2 žaliosios paprikos, gurkšnotų salierų krūva, 6 švieži pomidorai ir prieskoniai: pipirai, česnakai ir paprikos.

Sriubos paruošimo metodas

Išplautos daržovės supjaustomos kubeliais, pomidorai sudeginami iš anksto ir nulupami. Giliai keptuvėje visi daržovės, išskyrus svogūnus, yra kepti į minkštumą, pridedant vieną šaukštą aliejaus. Pabaigoje pridėta svogūnų. Daržovės įdedamos į puodą, užpilti vandeniu ir virti, kol jie tampa minkštesni. Sriuba pagardinta be druskos.

“Capuchin” dieta: 7 dienų meniu

Diena 1.
Pusryčiams yra kopūstinė sriuba, po kurios galite gerti juodą kavą. Antrus pusryčius turėtų sudaryti daržovės. Vakarienei sriuba vėl yra desertų sriuba. Vėliau jūs galite sau leisti sau juodąją arbatą. Popietė yra bet koks vaisius (išskyrus bananus). Vietoj vakarienės siūloma gerti daug mineralinio vandens ir vaisių sulčių.

2 diena.
Pusryčiams daržovės yra virti arba žaliaviniai. Rekomenduojamos žalios ir lapinės daržovės, pupelės, kukurūzai ir žirniai tikrai nerekomenduojami. Tą dieną visi vaisiai taip pat bus pašalinti. Vakarienei, žinoma, dalis kopūstų sriubos. Vakarienė susideda iš dviejų bulvių, skrudintų vienodais, padengta sviestu, tačiau be druskos.

READ  Green Coffee - atsiliepimai apie Green Coffee planšetinius kompiuterius

3 diena.
Pirmaisiais pusryčiais yra kapuściana sriuba, o antroji – vaisiai (išskyrus bananus). Be to, galite gerti stiklines karstų arbatų. Pietūs – visos daržovės (išskyrus bulves). Popietė yra vaisius. Mes atsistatydinsime iš pietų, nebent jaučiame didelį alkį. Tada jūs galite valgyti porciją kopūstų sriubos.

4 diena.
Pirmaisiais pusryčiais yra kapuściana sriuba. Antrus pusryčius ir pietus galite pajusti bananais (iki 4 vnt.). Vakarienei 2 litrus nugriebto pieno. Pasibaigus dienai, rekomenduojama gerti daug mineralinio vandens.

5 diena.
Pusryčius, kaip įprasta, sudaro šlepetės sriuba. Pietūs yra 200 g mėsos (pageidautina vištienos krūtinė arba jautiena). Pietūs 6 pomidorai. Tada gerkite apie 2 litrus vis dar mineralinio vandens.

6 diena.
Ši diena prasideda su kopūstų sriuba. Vakarienei patiekiama vištienos arba kalakuto krūtinėlių dalis, galbūt jautiena arba liesa žuvis. Vakarienį reikia sudaryti iš žalių daržovių, po kurio turėtumėte gerti daug mineralinio vandens.

7 diena.
Pusryčiai – tai pušies sriubos dalis. Vakarienė turi būti rudos žaliosios ryžiai ir daržovių dalis. Šią vakarienę vakarienė draudžiama, tačiau gerkite daug vaisių sulčių ir mineralinio vandens.

Kopūstų dietos privalumai

 • Trumpa trukmė, kuri yra teigiama, atsižvelgiant į jo monotoniškumą.
 • Tai lengva paruošti ir nebrangiai.
 • Tai daug laiko ir maistas ruošiamas be jokių problemų.

Kukurūzų dietos trūkumai

 • Nėra įrodymų apie jo sveikatą skatinančias savybes.
 • Tam nėra konkrečių pateisinimų, todėl meniu planuojama taip – kodėl vieną kartą galite valgyti bananus ir kodėl kitais atvejais tai visiškai draudžiama?
 • Mažas pasiūla leidžia sulėtinti metabolizmą, kuris po dietos gali sukelti io-yo poveikį.
 • Dieta neapima tinkamo maistinių medžiagų balanso.
 • Dieta visiškai pašalina riebalų suvartojimą, kuris apriboja tirpių vitaminų absorbciją: A, D, E ir K.
 • Mineralinių komponentų, tokių kaip geležis, kalcis, magnis, deficitas.
 • Mažas svarbių ingredientų kiekis gali turėti neigiamos įtakos gerovei.
 • Labai monotoninga dieta.
 • Ne kiekvienas gali patikti siūlomos sriubos skoniui.
Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*