Lėtinis alkoholio kepenų uždegimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Lėtinis alkoholinis hepatitas sukelia piktnaudžiavimą alkoholiu. Ligos I stadijoje kepenų steatozė atsiranda dėl per didelio trigliceridų kaupimosi hepatocituose.

II etape matomos uždegiminės infiltracijos aplink portalinės venos šakeles ir nuleidimo zonoje. Be to, atsiranda kepenų fibrozė. Lėtinis hepatitas jau matomas III laikotarpiu.

Simptomai lėtinio alkoholio hepatito

Pagrindinis kepenų steatozės simptomas yra jo padidėjimas ir šiek tiek padidėjęs serumo bilirubino ir šarminės fosfatazės kiekis. Tačiau dažniausiai lėtinis alkoholio hepatitas nesukelia jokių simptomų.

Gali pasireikšti ChAsami: splenomegalija, svorio netekimas, pilvo padidėjimas, galūnių raumenų atrofija, apetito stoka, pykinimas, karščiavimas, silpnumas, bloga nuotaika, gelta, suspaudimo skausmas dešinėje pilvoje.

Lėtinio alkoholio hepatito gydymas

Kol kas alkoholinio hepatito farmakoterapija nėra nustatyta. Pagrindinis tikslas yra sustabdyti paciento alkoholio vartojimą, naudojant įvairius nujunkymo būdus.

Pirmojo ir antrojo ligos laikotarpio prognozė yra gera ir ją galima išgydyti. Gali atsirasti tik atsparumas insulinui ir gliukozės netoleravimas.

III laikotarpiu pasireiškia cirozės komplikacijos, tokios kaip portalinė hipertenzija ir kepenų nepakankamumas.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 560 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*