Lėtinis inkstų veiklos sutrikimas

[Total: 0    Average: 0/5]

Lėtinio inkstų nepakankamumo gydymas gali būti konservatyvus, inkstų pakaitalas arba inkstų transplantacija. Pirmuoju atveju pagrindinė liga, sukelianti inkstų nepakankamumą, turi būti tinkamai gydoma.

Tinkama mityba yra svarbi - baltymų dieta mažina karbamido koncentraciją kraujyje, patartina riboti druskos pasiūlą (pacientams, prarijusiems natrio, dieta negali būti griežtai paviršutiniška), rekomenduojama vartoti daug skysčių ir padidina šlapimo išsiskyrimą, skiriant diuretikų furosemidą, todėl būtina reguliuoti rūgščių ir vandens-elektrolitų metabolizmą.

Pacientams, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu, svarbu pasirinkti tinkamą vaistų dozę. Konservatyviai gydant, svarbu kontroliuoti komplikacijas.

Keičiama inkstų terapija skirta pašalinti vandenį iš organizmo ir medžiagas, kurios išsiskiria su šlapimu fiziologiniu būklu (pvz., Šlapimas, šlapimo takai, šlapimo takai). Kreatininas, karbamidas), taip pat elektrolito, rūgštinių ir šarminių medžiagų apykaitos reguliavimas. Ekskorporalinė dializė (pilvo hemodializė ir dializė), hemofiltracija ir hemodiafiltracija.

Lėtinio inkstų nepakankamumo komplikacijos ir prognozė

Dažniausi lėtinio inkstų funkcijos nepakankamumo komplikacijos yra širdies ir kraujagyslių ligos (daugiausia hipertenzija), anemija, nepakankama mityba, metaboliniai ir endokrininiai sutrikimai (hiperparatirozė, kalcio ir fosfatų metabolizmo sutrikimai, inkstų osteodystrofija).

Prognozė priklauso nuo ligos, kuria sukelia lėtinį inkstų nepakankamumą, sunkumą. Veiksniai, susiję su greitu ligos progresavimu, yra m. tarp kitų vyriškos lyties, vyresnio amžiaus, mažos pradinės inkstų funkcijos, didelės baltymų ekskrecijos su šlapimu, arterinės hipertenzijos, aukšto gliukozės kiekio, lipidų, rūkymo, anemijos.

Pagrindinės staigaus ligos paūmėjimo priežastys yra: dehidracija, kai kurių vaistų vartojimas, obstrukcija šlapimo nutekėjime, pagrindinės ligos simptomų intensyvinimas. Pagrindinės mirties priežastys yra širdies ir kraujagyslių sistemos sukeltos infekcijos ir komplikacijos.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*