Lėtinis stomatitas

[Total: 0    Average: 0/5]

Lėtinis gastritas suskirstytas į tris tipus: A, B ir C. Tipas A yra imunologinė forma. Autoantikūnai yra nukreipti prieš skrandžio odos ląsteles.

B tipo lėtinio gastrito dominuoja Helicobacter pylori infekcija. Tipo C dominuoja pokyčiai, atsirandantys naudojant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus. Jis dažnai yra nespecifinis refliuksas.

Tipas A dažniausiai aptinkamas skrandžio apačioje ir nugaroje. B tipas iš pradžių yra antrium ir paskleidžiamas aukštyn. C tipo pažeidimai yra tolygiai paskirstyti visame skrandyje.

A tipo lėtine gastritu stebima bendra skrandžio gleivinės atrofija, achloridija ir vitamino B12 trūkumas. B tipo atveju stebima opų ir skrandžio vėžys. Didžiausia išgydymo tikimybė yra C tipo, kur galima pašalinti kenksmingus veiksnius.

Lėtinio gastrito simptomai

Lėtinio gastrito simptomai nėra būdingi. Tai apima pilnumo jausmą, pilvo skausmą (B tipo).

A tipo lėtinio gastrito dominuoja tokie simptomai kaip silpnumas, anemija ar neurologiniai simptomai, susiję su nugaros smegenų pažeidimu.

Lėtinio gastrito gydymas

A tipo lėtinio gastrito atveju vitaminas B12 turi būti skiriamas parenteraliai. B tipo kovoja prieš H. pylori. Savo ruožtu C tipo atveju pašalinami žalingi veiksniai ir teikiama simptominė terapija.
Monika Kozak

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*