Ling Fluent – nuomonės apie užsienio kalbų mokymosi metodą

[Total: 0    Average: 0/5]

Ling Fluent – nuomonės apie užsienio kalbų mokymosi metodą

Kalbų mokymasis tampa vis populiaresnis, ypač jaunimo, kuris žino apie šių įgūdžių svarbą darbo rinkoje. Vyresni žmonės vis dažniau nori mokytis kalbų, kai jie atvyksta į užsienį ieškoti darbo. Rinkoje yra daug būdų, chAsami gana abstrakčių, siekiant pagerinti savo žodyno pasirinkimą užsienio kalba. Iš pirmo žvilgsnio kai kurie atrodo juokingi, kiti yra tikrai veiksmingi ir gali greitai padėti jums įsisavinti kelias kalbas. Vienas iš tokių sprendimų yra novatoriškas e-mokymosi platforma Ling Fluent. Koks yra šio sprendimo unikalumas?

Ling Fluent – mokykis iki aštuonių užsienio kalbų!

Žinios apie įvairias užsienio kalbas žymiai padidina socialinį statusą, kuris yra gerai žinomas šio novatoriško sprendimo kūrėjų. Dėka programuotojų ir psichologų, taip pat speCialiss smegenų asimiliacijos informacijos srityje, buvo sukurta Ling Fluent platforma, leidžianti įsisavinti aštuonias dažniausiai naudojamas Europos kalbas. Tai yra: anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų, norvegų, švedų ir olandų.

Koks yra Ling Fluent metodo paslaptis?

Unikalaus užsienio kalbų mokymo metodo kūrėjas Ling Fluent yra Liūtas Andersas, puikus daugiakampis. Plėtodamas šį metodą, jis pastebėjo, kad žmogaus smegenys greitai įsisavina svetimus žodžius, kurių prasmę ji tiesiog nežino pasaulyje. Tai paskatino jį apmąstyti tai, kad iš pradžių buvo lengviau pamatyti naują žodį, tada išgirsti jį sakinyje ir tik pabaigoje sužinoti, ką jis iš tiesų reiškia. Tai yra tai, kaip vaikai mokosi, ir yra žinoma, kad vaikystėje žmogaus smegenys greitai išmoksta informaciją.

Šis vaikystės mokymosi žodyno metodas sukuria labai tankią stiprių asociacijų tinklą smegenyse, dėl kurių neįmanoma pamiršti vieno kartą išmokto žodžio. Mokydamiesi sekančių frazių, abu smegenų pusrutuliai dirba: teisingai užfiksuojamas žodinis pranešimas, kairysis – pridėtas vaizdas.

Įrašydami tarimą, mes taip pat įtraukiame klausos prasmę į mokymąsi. Šis mokymosi metodas pagreitina mokymosi laiką iki penkių kartų, o tai savo ruožtu leidžia mums išmokti naują kalbą net per 30 dienų, sužinoti apie 200 naujų žodžių per dieną, o mes pats galime nuspręsti apie mokymosi laiką – yra nėra “perpakuotos” programos, kuriose žinios turėtų būti plytos plytos.

Su Ling Fluent jūs galite mokytis užsienio kalbų pažodžiui bet kur!

Ling Fluent yra novatoriškas e-mokymosi platforma, palaikanti visus šiuo metu žinomus mobiliuosius įrenginius. Tai reiškia, kad mes galime išmokti naują kalbą net tuo atveju, jei dirbate arba 15 minučių pertrauka mokykloje.

Tiesiog atidarykite programą, pasirinkite kalbą, kurią norite išmokti, tada pasirinkite žodynų sritį. Jie labai gerai grupuojami, nes jie suskirstyti į 15 kategorijas: kasdienis gyvenimas, darbas, namai, šeima, žmogus / išvaizda, sveikata, maistas, kelionės, orai, verslas, pinigai, technologijos, menas, žiniasklaida ir gamta.

Išplėstinė Ling Fluent platformos IT sistema nuolatos tikrina įgytas žinias, dėl kurios mokymosi pažangos stebėjimas nesukelia jokių sunkumų. Ir, kaip žinome, net mažiausia pažanga skatina tolesnius veiksmus ir žymiai pagreitina užsienio kalbų mokymąsi.

Moksliniai tyrimai patvirtino novatoriško kalbos mokymosi metodo Ling Fluent efektyvumą

Už Ling Fluent kurso rengimą atsakingi patyrę kalbos mokslo darbuotojai ir ekspertai mokslo metodologijos srityje. Žmonės, turintys tokias pačias kompetencijas, turėjo patikrinti šio metodo efektyvumą, norėdami pamatyti, ką jie pasiekė visiškai. Moksliniai tyrimai vyko Harvardo universiteto mokslininkai, kurie ištyrė klausos ir vaizdinių stimulų poveikį žmogaus žmogaus smegenų informacijos įsisavinimui jų mokslinėje karjeroje. “Šį kartą” tyrimo medžiagą “sudarė skirtingo amžiaus ir lyties mokiniai, beveik 20 žmonių.

Jie pažymėjo skirtingus skirtingų kalbų meistriškumo lygius, tačiau nė vienas iš jų neparodė poligloto savybių. Mokslinių tyrimų pradžioje kiekvienas testeris turėjo pasirinkti vieną kalbą, kurią jie norėjo įgyti, o tada laikytis Ling Fluent platformos gairių. Tyrimo rezultatai buvo stebisi ir mokslininkams, ir patiems studentams. Beveik 98 proc. Jų išmoko kalbos, kurią jie išbandė tik 30 dienų, o kai kurie net pradėjo mokytis antrosios kalbos tuo metu, taigi tuo pačiu metu jie mokėsi dviem kursais.

Tokie rezultatai aiškiai patvirtina, kad užsienio kalbų mokymo Ling Fluent impulsų metodika yra veiksmingiausia rinkoje ir yra 100% efektyvi.

Ekspertai nustebinami Ling Fluent metodo rezultatais

Profesorius Adomas Moudas, vienas iš žymiausių pasaulyje “polygliders”, netikėjo tokiu dideliu platformos efektyvumu, nes vidutiniškai praėjo 4 mėnesius, norėdamas išmokti vieną iš kalbų, į kurias jis kalbėjo, padėklų. “Matydamas Ling Fluent atsitiktine reklama, aš nenorėjau jausti tik tokio didelio šio mokymosi metodo efektyvumo. Tačiau po kelių dienų pamąstymų aš sužinojau, kad iš tikrųjų man nieko neprarado ir aš galėčiau išmokti olandų kalbą. Aš, beje, visada turėjo problemų. Vieno mėnesio išsilavinimo pabaigoje negalėjau patikėti savo akimis. Aš galėjau atlikti visus testus be jokių problemų, ir aš sugebėjau išmokti kitą senųjų metų kalbą, nors Maniau, kad mano galimybės išnaudotos kinų “, – juoktis profesorius Moudas.

Santrauka – ar verta naudoti Ling Fluent platformą?

Neabejotina šiandien, kad daugiau anglų kalbos daugiau nebereikia. Darbo rinka ieško vis daugiau talentingų žmonių, kurie gali bendrauti daugybėje kalbų. Ling Fluent “e-mokymosi platforma” yra puikus būdas gerokai pagerinti jūsų socialinę padėtį ir suteikti sau galimybę šviesiai ateityje. Naujoviško tyrimo metodas ir precedento neturintys mokymo proceso rezultatai aiškiai parodo, kad Ling Fluent verta pasitikėti savo ateitimi.

DĖMESIOTam tikru laikotarpiu oficialus Ling Fluent kalbų kursų platintojas turi specialų pasiūlymą mūsų skaitytojams. Pridedama 100 proc. Garantija grąžinant įsigytą kalbos kursą, jei ji nesuteikia laukiamų rezultatų.

Spustelėkite čia, jei norite patikrinti savo kalbos kursus, naudodami Ling Fluent metodą.

Reklamos trukmė:2018. 07. 06 iki 23:59 val.

Dėl atsargų išnaudojimo skatinimas yra ribotas

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*