Maxi Lash – nuomonė apie blakstienų augimo serumą

[Total: 0    Average: 0/5]
Blakstienos yra svarbi kiekvienos moters grožio dalis. Tačiau jie visų pirma padeda apsaugoti akis. Jų pagrindinė užduotis yra apsaugoti akis nuo neigiamų išorinių veiksnių, tokių kaip dulkės, nešvarumai ir dulkės.

Kodėl blakstienos iškrenta?

Jūsų blakstienos buvo išstumti, ir, norint pašalinti šią problemą, pirmiausia turite nustatyti priežastis. Dažniausios blakstienų praradimo priežastys yra:.

 • alergija – kosmetikai ar kontaktiniams lęšiams
 • tam tikrų vaistų vartojimas
 • hipotireozė
 • Akių vokų ir plaukų folikulų infekcijos ir uždegimai,
 • laisvųjų radikalų (cigarečių, aplinkos taršos) poveikį,
 • bloga dieta
 • akių chirurgijos procedūros.

Dažnai būna tai, kad blakstienos išbluko dėl netinkamos akių priežiūros. Daugiausia tai yra netinkamai dirbti arba dažnai pamiršti apie akių makiažą. Miegas makiažo pagrindu sukelia plaukų folikulų estuariją, o akių dirginimas užkimštas, blakstienos susilpnėja ir išsiskleidžia. Neplautas makiažas taip pat veda prie mechaninių blakstienos pažeidimų, tokių kaip laužymas.
Blakstienų praradimo faktas taip pat gali būti rimtos ligos ir netinkamos priežiūros požymis. Kai dažnai prailgiate blakstienas į kambarį arba naudojate pernelyg daug kostiumų, blakstienai tiesiog reikia atstatyti ir regeneruoti. Turime įrodytą būdą išvengti blakstienų iškritimo.

Make Lash: specialus blakstienos serumas

Make Lash yra specialus serumas, sukurtas moterims, kurių svajonė yra turėti sveikas, išsamesnes ir ilgesnes blakstienas. Išplėstos veikliosios sudedamosios dalys, kurių sudėtyje yra serumo, padeda gydyti natūralių plonų ir subtilus blakstienas, taip pat tuos, kurie yra pažeisti dėl netinkamos priežiūros ar pernelyg invazinių kosmetinių procedūrų. Dėl savo šviesios tekstūros serumas įsiskverbia į plaukų šaknis ir po kelių savaičių blakstienos tampa stipresni ir storesni, todėl jūsų išvaizda yra išraiškinga.

Veikliųjų sudedamųjų dalių, esančių Make Lash serume, savybės

 • Biotinolis Tripeptidas-1– Tai biologiškai aktyvus peptidas, palaikantis natūralų blakstienų augimą. Jis įsiskverbia į plaukų pluoštą, sustiprina jo struktūrą ir atkuriamas jos elastingumas. Tai taip pat stimuliuoja plaukų folikulus, kurie yra atsakingi už plaukų tiesinimo medžiagos gamybą. Tikslinis peptidų veikimas prailgina blakstienų augimo fazę ir padidina jų kiekį ir tampa puikiai pailgintas ir patamsintas.
 • Provitamin B5– kai prasiskverbia į odą, jis virsta vitaminu B5, t. y. pantoteno rūgštimi. Labai svarbu tinkamai auginti blakstienas. Dėl savo mikromolekulinės formos jis prasiskverbia į plaukus ir taip dalyvauja pluošto ląstelių skaidymo procese, kuris tiesiogiai veikia jo tankį. Dėl to jis atkuria blakstienų gyvybingumą ir apsaugo nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio, išlaikydamas tinkamą hidratacijos lygį.

Kas yra “Maxi Lash” serumas?

Serumas skirtas moterims, kurios nori sustiprinti ir taip akivaizdžiai pagražinti blakstienas, neatsižvelgiant į tai, ar jos yra plonos, ar trumpalaikės, arba jų būklė laikui bėgant susilpnėjo veikiant kosmetinėms procedūroms ar netinkamai priežiūrai.“Maxi Lash”Taip pat rekomenduojama tiems, kurie patyrė invazines chemoterapijas, kurios stipriai silpnina plaukus.“Maxi Lash”taip pat gali būti naudojamos moterims, kurios dėvi kontaktinius lęšius, tačiau, prieš pradėdami naudoti serumą, būtinai jas pašalinkite.
“Maxi Lash”yra kosmetikos gaminys, kurį galima apibūdinti kaip revoliucinį. Jame naudojama speciali formulė veda prie blakstienos gilios regeneracijos ir rekonstrukcijos. Kai jie tinkamai maitinami ir sustiprinami, jie didėja tūrio, yra įspūdingi. “Maxi Lash” leidžia jums atrodyti aiškiai ir puikiai.

Kaip naudoti “Maxi Lash” serumus?

Prieš taikydami serumą, nuodugniai išardykite. Tik tada, naudojant mažą šepetį, ant blakstienos augimo linijos, pačioje akies krašte, taikomas serumas. Serumas taikomas vieną kartą per dieną prieš miegą, nes tada regeneravimo procesas yra labiausiai intensyvus. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai toks gydymas yra taikomas kasdien, 3 mėnesius, vėliau – profilaktiškai, kosmetika naudojama du kartus per savaitę.
Jei serumas patenka į akis, jį nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Serumo negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas ar alergija bet kuriai preparato sudedamajai daliai. Jei yra alerginė reakcija, nutraukite gydymą.

Kas svarbu naudojant “Maxi Lash” serumus?

 • Systematics– serumas turi būti taikomas kas vakarą tris mėnesius
 • Rekomendacijos– produktas yra saugus odai ir akims, tačiau naudojant per daug serumo gali atsirasti šalutinis poveikis, pvz., deginimas ar paraudimas.
 • Efektai– preparatas gali turėti skirtingą poveikį visiems. Vienu atveju poveikis bus matomas praėjus kelioms dienoms, kitais atvejais po kelių savaičių. Vis dėlto vis tiek atminkite, kad neturite atsisakyti gražių blakstienos.
DĖMESIOOficialus serumo platintojas ribotam laikui“Maxi Lash”Tai yra specialus pasiūlymas mūsų skaitytojams. Tai yra susijusi su 100% garantija grąžinti pinigus už įsigytą blakstienų augimo gydymą, jei jis nesukeltų lauktų rezultatų.
About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*