Meniere komanda eina su šokinėjimu

[Total: 0    Average: 0/5]

Meniere sindromas yra liga, atsirandanti dėl pažeidimo prieširdžių ir kochleijų nervų ir pasireiškia svaiguliu, įskaitant spengimą ausyse ir klausos sutrikimus.

Po vidurinės ausies infekcijos ir kaukolės traumos gali kartais pasireikšti simptomai. Tačiau dažniau sindromas vystosi anksčiau sveikiems žmonėms. Daugeliu atvejų vyksta vidutinio amžiaus žmonės, o pirmieji simptomai atsiranda penktame ar šeštajame gyvenimo dešimtmetyje. Šis sindromas dominuoja tarp vyrų.

Meniere grupės priežastys

Manija, kad Meniere sindromo priežastis gali būti dilatacija ir endolimpinės sistemos perpildymas vidinėje ausyse, dėl to antrinė žandikaulių ir atrijų nervų galūnių pakenkta. Nebuvo nustatyta, kad tokie uždegimo ar poatrauminiai pažeidimai egzistuoja.

Nustatyta, kas gali būti endolimfinės dilatacijos priežastis. Daugeliu atvejų negalima parodyti jokių sutrikimų, galinčių sukelti ligos simptomus.

Pagal kitą hipotezę, negalavimus sukelia laikinoji išemija blauzdos galutinės vaskuliarizacijos srityje, kuri yra viena iš paskutinių stuburo arterijos šakų, kuri siejama su ligos simptomų atsiradimu.

Meniere sindromo simptomai

Meniere sindromas prasideda svaiguliu, kuris įvyksta nereguliariai, skirtingais intervalais. Kramtys kartais būna staigios, tačiau pacientai nukrenta žemėje neprarandant sąmonės. Pacientai dažnai skundžiasi dėl aplinkos centrifugavimo įspūdžio, daug rečiau jie tik žymiai pablogina organizmo pusiausvyrą.

Tokio priepuolio metu gali atsirasti pykinimas ir vėmimas, taip pat per didelis prakaitavimas. Dažnai yra gerovės ir bendro silpnumo jausmas.

Kilimo trukmė skiriasi, simptomai gali išnykti po kelių minučių, tačiau kartais simptomai būna kelias valandas. Atskirų pacientų traukulių trukmė santykinai pastovi. Simptomų atsiradimo dažnis gali kisti (vieną ar du kartus per dieną per kelias savaites su kelių mėnesių pertraukomis, kiti traukuliai stebimi 2-3 kartus per metus).

Be galvos skausmo, spengimas ausyse ir klausos sutrikimas yra papildomi Meniere sindromo simptomai, kurie didėja kartu su ligos pailgėjimu. Klausos praradimas dažniausiai pasireiškia vienoje ausyse arba yra dažniau išreikštas. Galvos skausmas ir nistagmas dažni traukulių metu.

Meniere komandos pripažinimas

Dėl savo būdingo klinikinio eigos sunku nustatyti Meniere sindromo diagnozę. Diferencijuojant reikėtų atsižvelgti, visų pirma, į ūminį vagiozę, kuri susidaro dėl infekcijos plitimo iš vidurinės ausies ar be pagrindinės priežasties (šiuo atveju vadinama vadinamuoju "vagių uždegimu"). uždegimas serume).

Be ausų skausmo, svaigulio ir nistagmo, Meniere sindromas taip pat yra pykinimas, vėmimas ir padidėjusi kūno temperatūra. Šie simptomai lydi sparčiai augantį klausos praradimą.

Be galvos skausmo, spengimo ausyse ir klausos praradimo, prieširdžių ir kochleoidų nervų navikai rodo kitus centrinės nervų sistemos pažeidimo simptomus, todėl reikia atlikti kruopštus neurologinius tyrimus, kad diferencijuotų ligą nuo Meniere sindromo.

Be to, dėl Meniere sindromo diferencijavimo reikia pašalinti lokomotyvų, oro ir jūros ligas (kinetozę), todėl svarbu turėti medicininę istoriją važiuojant laivu, traukiniu, lėktuvu ar automobiliu (iš pradžių yra jausmas nuotaika, nuovargis ir mieguistumas, vėmimas ir galvos svaigimas). Būdingas bruožas yra tas, kad simptomai išnyksta spontaniškai kelionės pabaigoje.

Meniere sindromo gydymas

Meniere sindromo elgesys yra tik simptominis. Diuretikų vartojimui reikia mažinti druskos ir skysčių kiekį, nors tai sunku įgyvendinti ir nesėkmingai.

Esant ūmioms galvos skausmoms, rekomenduojami analgetikai, todėl naudingi preparatai, dažnai naudojami lokomotyvų ligai. Teigiami rezultatai dažnai gaunami vartojant antihistamininius preparatus. Pacientams, sergantiems Meniere sindromu, rekomenduojama vartoti vitaminą PP ir nikotino rūgštį.

Sunkesnėms Meniere sindromo formoms reikia chirurginės procedūros, kad sunaikintų membraninę paklaidą su klausos praradimu arba selektyviai susitrauktų prieširdžių nervą intrakranijiniu būdu išlaikant vokelio nervą.

Meniere komandos prognozė

Meniere grupė dažniausiai yra lėtinė. Yra ilgalaikis ilgalaikis klinikinis pagerėjimas, kurio metu negalavimai visiškai išnyksta. Spengimas ausyse ir klausos praradimas dažnai yra nuolatiniai simptomai, ir galvos svaigimas neatsiranda visiškai praradus klausą.

Meningero sindromo gydymas dažnai gerina progresą, palyginti su kasdieniu gyvenimu, tačiau dažnai nesuteikia naudingo gydomojo poveikio.
Mariusz Kłos

- Prof. dr med. Władysław Jakimowicz Klinikinė neurologija "Medicinos studentų vadovo" konstatuojamoji dalis, ed. Mieczysław Goldsztajn, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.

Meniere komandos komentarai

Bogdan Palak | 2012-10-05 15:17

Deja, aš turiu šią ligą (aš negaliu išgirsti mano kairėje ausyje nuo 5 ar 6 metų amžiaus. Man dabar 21 metai, o šie simptomai pastaruoju metu sustiprėjo, kol chAsami mane palaiko. Kartais tai yra tas pats, aš "Bijau kažkur eiti, nes aš bijau, kad aš tuo metu pulsiu baisią ligą ir baisią kliūtį mano gyvenimui.

Wiolaw | 2012-12-12 14:22

Sveiki atvykę į straipsnį, kurį turėjau labai gerai, apie tai, ką straipsnyje, apie kurį buvau stebėjęs, jau šešerius metus ir per metus buvau nuolatinė specialistų priežiūra. Sunku su juo gyventi ir tu negali gyventi, nes tu nežinai, kada sugauti. Visada palikti namus su kuo nors žmogumi yra baisi ir jaučiasi kaip kankina.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*