Mergaičių paviršiuje susidaro išskirtinai reti

[Total: 0    Average: 0/5]

Topografija dažniau pasitaiko berniukams ir įvyksta kelis kartus per šimtą tūkstančių gyvų gimimų. Nė viena genetinė būklė nebuvo įrodyta, nors defektus taip pat galima rasti brolių ir seserimi bei sergančio vaiko šeimos nariams.

Mergaičių paviršiaus plotas

Mergaičių paviršiuje yra labai reti. Gimdymo formoje yra tik klitorio skiltis. Tokio tipo, kurio pilnas šlapimo susilaikymas yra sutrikimas, ligos procesas taip pat apima įtarimą į šlaplę ir šlaplę.

Berniukų topografija

Berniukuose šis paviršius taip pat gali būti neišsamus (be šlapimo takų funkcijos praradimo) arba labiau pažengęs, iki pilno šlapimo kiekio. Kai švelnus viršutinės šlaplės tipas, šlaplės anga yra ant varpos stuburo, išplėstinėje formoje varpa sutrumpėja (ištraukiama pagal gaktos jungtį), o šlaplės anga yra žemiškas. Tokio tipo bendras šlapimo nelaikymas egzistuoja.
Mariusz Kłos

- Pediatrie ", ed. Mokslai. Krystyna Kubicka, Wanda Kawalec, ed. PZWL Medicinos leidykla, Varšuva.
- Urologija. Handbook for medical students ", ed. Sciences. Andrzej Borkowski, ed., PZWL Medical Publishing House, Varšuva.

Taņa Krance Taņa
About Taņa Krance Taņa 558 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*