Meridia – nuomonė apie sibutramino lieknėjimo piliules

[Total: 0    Average: 0/5]

Meridia – nuomonė apie sibutramino lieknėjimo piliules

Sibutraminas (Meridia) yra organinis cheminis junginys, kuris yra naudojamas kaip anorectic vaistas, t. Y. Jis slopina apetitą nutukimui. Jis veikia slopinant norepinefrino, serotonino, dopamino pakartotinį įsisavinimą. Tai padidina sotumo jausmą po valgio ir taip pat padidina energijos sąnaudas, tikriausiai įtakojantis termogenezės padidėjimą. Tai sukelia Weight Loss iki 25 kg per mėnesį.

Kaip veikia sibutraminas (Meridia)?

Vaisto poveikis yra metabolitų veikimas. Sibutraminas ir jo metabolitai neturi kinolitinio arba antihistamininio poveikio ir yra apibūdinami kaip mažas afinitetas serotonino, adrenerginio, dopamino, benzodiazepino ir glutamo rūgšties receptoriams. Tačiau jis neturi slopinančio poveikio MAO. Vartojant per burną, jis absorbuojamas labai greitai, kartu vartojant valgį, o absorbcija sulėtėja. Atsižvelgiant į tai, kad pirmą kartą praeinama per kepenis, ji metabolizuojama esant citochromo izofermentui P-450 (3A4) farmakologiškai aktyviems metabolitams (demetinuoti dariniai M-1 ir M-2), kurie inaktyvuojami hidroksilinant ir konjuguojant į neaktyvius M-5 ir M-6. Laikas, po kurio sibutraminas pasiekia maksimalią koncentraciją kraujyje (tmax), yra 1,2 val., Aktyviųjų metabolitų tmax yra 3 val.
Sibutraminas riboja 97% baltymų serume, metabolitams – M-1 ir M-2.
Per 4 dienas po vaisto vartojimo stacionarios metabolitų koncentracijos pasiekiamos ir yra 2 kartus didesnės nei vartojant vienkartinę dozę. Šis vaistas išsiskiria iš organizmo šlapimu neaktyvių metabolitų forma.
Vaistas skiriamas pasikonsultavus su gydytoju, jo vartojimas be jo gali sukelti rimtų komplikacijų, netgi tų, kurie kelia pavojų gyvybei ir sveikatai.

“Meridia” istorija ir prieinamumas rinkoje

Meridia, esanti sibutramino hidrochlorido pavidalu, buvo įvestas 1997 m., Pašalinus iš rinkos senesnius panašaus poveikio vaistus, kurie turėjo daug neigiamų padarinių.

21. 01. 2010 m. Buvo rekomenduota sustabdyti sibutramino turinčių vaistų pardavimą. Tai buvo siejama su SCOUT tyrimais, kurie parodė, kad šių vaistų vartojimas padidina miokardo infarkto, insulto, širdies sustojimo ar mirties nuo širdies ir kraujagyslių ligų priežastis vyresniems nei 54 metų pacientams, kuriems yra sunkios širdies ir kraujagyslių ligos, 2 tipo diabetas. Rizikos padidėjimas daugiausia buvo susijęs su infarkto ar insulto dažnumu, dėl kurio nebuvo mirties. Taip pat rekomenduojama, kad sibutramino vartojantiems pacientams būtų konsultuojamasi su gydytoju.

About Taņa Krance Taņa 691 Articles
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Pakomentuok pirmas!

Palikti komentarą

Your email address will not be published.


*